Muž se za úsvitu vplížil do pokoje své nevlastní dcery. Když maminka otevřela pokojové dveře, nemohla uvěřit vlastním očím

Tato žena se rozhodla v noci jít zkontrolovat svou malou dcerku. Neměla však nejmenší tušení, co na ni čeká za zavřenými dveřmi.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Lidé, kteří mají děti tuší, že pokud jsou jejich potomci velice dlouho potichu a zrovna právě nespí, pravděpodobně vymýšlí nebo již vytváří něco nekalého. Není to však pravidlem a všechny děti nejsou stejné. Na druhou stranu je potřeba hlavně malé děti více hlídat a nenechávat je dlouho bez dozoru. Pokud je doma matka s potomkem sama, může být výchova o něco náročnější. Jedné matce se stala situace, kdy nechala dítě v pokoji a nepozorovaně přišel do jejich domu její manžel. Ten se jako první vydal za její dcerou.

Dojemné příběhy vojáků

Na sociálních sítích můžete občas vidět dojemná videa nebo příběhy, kdy se vojáci vrátí domů po dlouhé době. Ve většině případů to jejich příbuzní nečekají a poté se začnou velmi radovat a zároveň plakat. Tyto příběhy už dojaly mnoho lidí. V této situaci se jednalo o něco podobného a matka ani její dcera to nečekaly. Aby si někdo nevyložil situaci špatně, nejednalo se o nic špatného, ale spíše hezkého.

iZdroj fotografie: Freepik

Matka šla dceru zkontrolovat

Jednoho dne se matka malé holčičky rozhodla, že ji v noci raději zkontroluje. Jakmile otevřela dveře, byla velmi překvapená, ale musela zůstat potichu. Na zemi ležel její manžel a u něj její malá dcerka. Spokojeně spali a matka se rozhodla tento dojemný zážitek zdokumentovat. Byly přibližně dvě hodiny v noci, když žena pořídila fotografii, kterou následně sdílela na sociální síti Facebook.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Manžel není pravým otcem

Tento muž nebyl několik dní doma, protože je vojákem. Nikdo nevěděl, kdy se přesně vrátí, a proto byla žena velice zaskočená, když jej našla u dcery v pokoji. Její manžel sice není pravým otcem malé holčičky, ale stará se o ni jako o vlastní. Pokaždé, když holčička pláče nebo potřebuje pomoc, je tu její nevlastní otec pro ní. V současné době se vyřizují všechny potřebné věci, aby se mohl stát jejím otcem a adoptovat ji.

Jaké znáte dojemné příběhy, které se týkají návratu vojáků domů?

Zdroj: Creative

Diskuze Vstoupit do diskuze
103 lidí právě čte
Zobrazit další články