Která 3 znamení zvěrokruhu budou v roce 2022 nejšťastnější a co přinese všem ostatním?

Rok 2022 přinese všem znamením mimořádně vhodné podmínky ke kariérnímu růstu, ale i změnám ve vztazích. Tato tři znamení ovšem čeká mimořádný úspěch.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Od roku 2022 každý očekáváme něco jiného. Když se podíváme na to, co se událo v posledním roce, spousta z nás zažila velké množství výzev. Rok 2021, tedy podle čínského lunárního kalendáře rok Buvola, byl plný nejistot. Koronavirová situace totiž zamíchala kartami a mnohými jistotami, které jsme do té doby brali jako samozřejmost – ať už se jedná o kontakt s blízkými či ekonomické poměry a jiné. Rok 2022 je ale plný očekávání zejména pro 3 z 12 znamení zvěrokruhu.

Šestka jako znamení naděje

Když se podíváme na rok 2022, dostane se do naší pozornosti číslo 6. Rok Tygra tedy bude plný lásky, štěstí a prosperity. Pokud jste nespokojení ve vztazích, letošní rok vám nabídne druhou šanci. Určitě ale nečekejte, že nám všem bude štěstí padat zadarmo do klína. Důležité je vzájemné porozumění a jistá dávka tolerance. Pokud se ale naučíte pracovat i s negativními emocemi, bude váš rok 2022 o mnoho úspěšnější než ten předchozí.

iZdroj fotografie: Depositphotos
2022 bude šťastný rok, který nám přinese spoustu možností. Důležité ale je se pro ně natáhnout a na svých cílech pracovat

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Pro vás bude rok Tygra doslova požehnáním. Po celý život jste rádi středem pozornosti, ale někdy můžete mít pocit, že se vám jí nedostává a na ostatní působíte, že si ji někdy zbytečně vynucujete. To však není případ roku 2022. Tento rok se vám dostane tolik pozornosti, že budete ve svém živlu. Budete si vnitřně připadat silní a budete oporou pro ostatní. V kariéře budete na vrcholu svých schopností a pochopíte, že musíte vytrvat. Rok 2022 vám přinese také nové kariérní možnosti, na které už dlouho čekáte.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Ať už se jedná o jakkoli těžký rok, vaší předností je to, že jste velmi vytrvalí. Nezastavíte se před první překážkou a rozumíte tomu, že za velkým úspěchem stojí ve většině případů kromě štěstí také obrovské množství práce. Pokud jste si na začátku roku vytyčili cíle, kterých chcete dosáhnout, máte k úspěchu velmi dobře nakročeno. Pokud jste tak ještě neučinili, určitě to udělejte. Své cíle mějte vždy na viditelném místě. Uvidíte, že si během roku budete dělat jednu splněnou fajfku za druhou.

iZdroj fotografie: Depositphotos
Svoje cíle si vizualizujte například pomocí tzv. tabule vizí. Budete je tak mít vždy na očích a budete mít větší pravděpodobnost, že nesejdete z cesty

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

V předchozích letech jste mohli mít pocit, že váš život stagnuje. Upadli jste do stereotypu, ze kterého máte velkou motivaci se dostat. Rok 2022 pro vás bude rokem změn, a to ať už se jedná o stránku kariérní, tak i osobní. Rozhodli jste se, že si půjdete za svým, a vzhledem k tomu, že na ostatní působíte jako charismatická a sebejistá osoba, jste na dobré cestě k tomu, aby se vám to splnilo.

Na co se v roce 2022 zaměřit?

Rok 2022 bude pro mnohé rokem velkých změn. Důležité je neustrnout ve stereotypu a vykročit vstříc všemu novému. Po 12. dubnu bude vhodné období pro lásku, kreativitu a duchovno. Postavení hvězd bude nahrávat také hlubšímu partnerskému propojení. Pokud jste v dlouhodobém vztahu, je to skvělý čas pro to se vzájemně otevřít a vyřešit oblasti společného života, které ještě nemáte úplně sladěné.

iZdroj fotografie: Depositphotos
Otevřete se ve vztazích i práci diskuzi nad dlouhodobými cíli

Přestože rok 2022 nabízí spoustu příležitostí také v kariérní oblasti, je důležité si uvědomit, že postavení hvězd nám nikomu k vysoké manažerské pozici nepomůže. Znamení, které nám hvězdy dávají, berte spíše jako takové popostrčení, jež vás dostane do cílové rovinky. Důležité ale je si jasně stanovit cíle a kontinuálně na nich pracovat. V takovém případě máte ke štěstí a kariérnímu úspěchu skvěle nakročeno.

Jaký rok letos očekáváte vy?

Zdroj: Horoscope, Times of India

Diskuze Vstoupit do diskuze
133 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Starý chleba najde uplatnění při smažení i vaření vývaru. Přišla na to kdysi jedna moudrá hospodyňka
Události247.cz
Události247.cz
Falešná rakovina nebo pomoc lidem v tíživé situaci: Podvodníci lákají z lidí peníze přes sociální sítě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jaká je ideální teplota v bytě a proč: Zdraví dospělí by neměli jít pod dvacet, senioři a nemocní po 18 °C
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Co když se střetnou moderní tanky T-90M a Leopard 2: Stroje Ukrajiny jsou rychlejší, ale ruští vojáci mají lepší dovednosti