Temná předpověď Baby Vangy pro rok 2022: Lidstvo skolí nový a ještě nebezpečnější virus. Unikne z ledového vězení na Sibiři

Věštkyně z Bulharska předpověděla katastrofy a budoucnost lidstva v roce 2022. Podle jejích věšteb to vypadá, že nás v tomto roce nic dobrého nepotká.

i Zdroj fotografie: Uživatel Berg2 / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Každý má na předpovědi budoucnosti jiný názor. Baba Vanga si však získala přízeň a hlavně respekt mnoha lidí tím, že se její předpovědi zatím z osmdesáti procent všechny vyplnily. Ačkoli už není mezi živými, její věštby sahají do daleké budoucnosti. Věštby na rok 2022 vyslovila před smrtí také a mohly by být varováním před tím, co nás v tomto roce čeká.

Předpovědi Baby Vangy pro celý svět

Baba Vanga je žena, která ve dvanácti letech přišla o zrak a věřila, že od té chvíle ji bůh obdařil vizemi z budoucnosti. Podařilo se jí předpovědět smrt princezny Diany, teroristický útok jedenáctého září nebo třeba výbuch jaderné elektrárny v Černobylu. Před svou smrtí stihla vyslovit mnoho předpovědí, z níž jedna sahá až do roku 5789. Jejích předpovědí na rok 2022 je šest.

1. Extrémní nedostatek pitné vody

Nedostatek pitné vody je problém, který byl aktuální už v roce 2021. Potýká se s ním Blízký východ nebo například africký Sahel. Podle Baby Vangy se má situace v roce 2022 mnohonásobně zhoršit. Důvodem takového nárůstu nedostatku pitné vody má být její spotřeba pro zemědělství a průmysl spolu s prudkým nárůstem obyvatelstva. V zasažených oblastech navíc stále klesá množství srážek a teploty enormně rostou.

iZdroj fotografie: Pixabay

2. Nový a ještě nebezpečnější virus

Podle věštkyně je před námi zkouška v podobě dalšího viru. Tento smrtící virus má pocházet ze zamrzlé půdy na Sibiři. Vlivem globálního oteplování se má uvolnit z ledového vězení a nakazit celou populaci. Má se jednat o velmi agresivní a smrtelný virus, který způsobí další světovou pandemii, jež ale bude mít mnohem horší následky než ta, která nás sužuje dnes.

3. Invaze mimozemšťanů na Zemi

Bylo předpovězeno, že se na obloze objeví neznámý objekt. Tento vesmírný objekt už byl nalezen a dostal jméno „Oumuamua“. Podle věštkyně se má jednat o vesmírnou loď, která v sobě bude skrývat mimozemskou rasu. Předpověděla také, že mimozemšťané se na Zemi neobjeví s dobrými úmysly. Vědci z Arizonské státní univerzity v USA už však vyvrátili, že by se jednalo o mimozemskou loď. Domnívají se, že se jedná o těleso tvořené zamrzlým dusíkem, které má velikost zhruba jako planetka Pluto.

iZdroj fotografie: Pixabay

4. Planetu devastující přírodní katastrofy

V Evropě se má podle proroctví rozpoutat peklo v podobě záplav a zesilujících se tornád. V Rusku a Skandinávii mají teploty vystoupat k extrémním hodnotám a Austrálii mají pohltit požáry. Spojené státy americké mají očekávat extrémně nízké teploty, které budou doprovázeny polárním větrem a blizardy. Naše planeta má navíc vyprodukovat silná zemětřesení, jež budou mít za následek ničivé vlny tsunami.

5. Žravá hejna kobylek v Indii

Indii má zdevastovat přemnožení hmyzu. Baba Vanga předpověděla, že se tamní teploty vyšplhají až na padesát stupňů Celsia a spolu s vlhkostí tak vytvoří ideální prostředí pro hmyz (převážně kobylky), které se tam přemnoží. Hmyz má následně zdevastovat statisíce hektarů úrody. Nedostatek plodin má vyvolat hladomor po celém území Indie spolu s jejím okolím.

iZdroj fotografie: Pixabay

6. Technologie si zotročí lidstvo

Závislost na internetu, sociálních sítích a online hrách má mít dle proroctví devastující vliv pro evoluci lidstva. Projevit by se měla postupnou degenerací lidského mozku. Touto atrofií řídícího centra naší nervové soustavy se z nás mají stát pouhé schránky. To by pro lidi znamenalo, že by lidé ztratili schopnost přemýšlet, a stali se tak lehce zmanipulovatelnými.

Které z těchto proroctví vám připadá nejreálnější?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
107 lidí právě čte
Autor článku

Šárka Šumná

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Prostor 108m² podkrovního bytu využili do posledního centimetru: Dominantou jsou mohutné dřevěné trámy
Události247.cz
Události247.cz
Meteorologové: Menší ochlazení potrvá jen chvíli, pak Česko čekají příjemné letní teploty
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Srovnání menstruačních pomůcek – co říkají gynekologové?
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Nejtěžší optická iluze na světě poprvé na českém internetu: Najděte skrytého motýla do 13 sekund