V pračce ucítila něco zvláštního, a když nahlédla dovnitř, málem ji trefil šlak. Všichni majitelé domácích mazlíčků by si podle ní měli dávat pozor

Některé věci by se zkrátka stávat neměly. Mají-li ale dobrý konec, může se jednat o nesmírně úsměvnou situaci.

Pes vykukující z pračky i Zdroj fotografie: Jo Christian Oterhals / Creative Commons / CC BY-NC-ND
                   

Domácí práce nemají konce, což zná asi každá žena. Přijít domů, uklidit to nejnutnější s tím, že větší úklid se z časových důvodů často nechává na „dny klidu a odpočinku“, v překladu na víkend. Dále je potřeba nakrmit smečku, tedy uvařit nějakou dobrou večeři, udělat s dětmi úkoly, připravit si oblečení do práce a vyprat alespoň jednu pračku. Není divu, že v tom shonu se člověk málokdy podívá, co do pračky vůbec dává.

Srandičky se nemusí vyplatit

Velmi znepokojivou situaci způsobil Jacky Lo, chlapec z Hongkongu, který dal vědomě do pračky svého psa. Video během několika hodin získalo spoustu zhlédnutí. Pokud si ale mladík myslel, že bude za hrdinu, tvrdě se mýlil, informoval web DailyMail. Celou záležitostí se začala zabývat policie. Podnětem bylo sepsání on-line petice, která akt právem označila jako týrání zvířat.

Něco zcela jiného samozřejmě je, když zvíře do pračky přiberete nevědomky. Stát se to bohužel může, je ale nutné okamžitě zasáhnout. Všimnete-li si divných zvuků, které z bubnu vycházejí a patří domácímu mazlíčkovi, ihned program zastavte. Pokud se buben nezačal plnit vodou, stačí chvilku počkat a zámek se odemkne. Je-li zde ale už voda, je nutné pomocí hadičky ve spodním panelu pračky vodu vypustit, radí web MyChoice.

Omyly se stávají

Podobný příběh, který žena zveřejnila na síti TikTok, má šťastný konec. Žena plnila pračku a omylem přibrala i svého malinkého psa, který čmuchal kolem. Video, které ukazuje, jak se z hromady prádla roztomile objevil psí čumáček, obletělo celý svět.

@giselablanco15 ♬ sonido original – Gisela Blanco

DámskýDeník rovněž nedávno zveřejnil příspěvek, kdy žena z New Yorku spustila program, zatímco se dovnitř nepozorovaně vkradlo kotě. I tento příběh má naštěstí dobré vyústění. „Bylo tam asi jen minutu, ale mohlo to být mnohem horší,“ řekla Janae.

Jak byste reagovali vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
100 lidí právě čte
Autor článku

Hana Tvrdá

Zobrazit další články