Zvířecí zvědavost nezná mezí. Tohoto kocoura majitelka nevědomky zavřela do pračky a pustila program

Majitelka kocoura omylem zapnula pračku, do které její neposedný mazlíček v nestřeženém okamžiku vklouznul. Naštěstí vše dopadlo dobře.

i Zdroj fotografie: S vědomím Janae Blackman
                   

Než na pračce zmačknete tlačítko start, asi byste se měli přesvědčit, co je vlastně uvnitř bubnu. Někdy to nemusí být jen špinavé prádlo. Přesně to se stalo Janae Blackmanové z amerického New Yorku. Chtěla vyprat, na pračce nastavila program odstřeďování, stiskla start, buben se začal otáčet, a pak už se nestačila divit, co se začalo dít. Zevnitř pračky se začaly ozývat zvláštní rány.

Z běžící pračky bylo slyšet mňoukání

Bylo to divné, protože 22letá studentka managementu se snažila vyprat jen několik rohoží. Když je však do pračky dávala, na chvíli se otočila. Mezitím se do pračky tiše vplížil její 9měsíční kocour Optimus Jack. Neviděla jej, takže jako obvykle zavřela dvířka a nastavila 30minutové odstřeďování.

Jakmile se pračka rozběhla, Janae uslyšela hlasité bouchání. Vrátila se k pračce a málem se jí zastavilo srdce, když zevnitř uslyšela mňoukání. Podívala jsem se dovnitř a on tam poskakoval. Zpanikařila jsem a pomyslela si: Panebože, to se vážně děje,“ vypráví Janae. Rychle spotřebič vypnula, otevřela dvířka a vyndala vyděšeného kocourka.

Z neblahé zkušenosti se kocour poučil

Zřejmě se poté, co vyskočil do pračky, schoval pod rohožemi, takže jej Janae ani nemohla vidět, než začala prát. Byla vděčná, že se jí podařilo milovaného mazlíčka dostat do bezpečí bez větší úhony. „Byl tam asi jen minutu, ale mohlo to být mnohem horší,“ řekla. Vyděšeného Optimuse Jacka vytáhla ven, prohlédla jej, zda nemá nějaká zranění, a osušila.

iZdroj fotografie: S vědomím Janae Blackman

Šťastný kocour tentokrát pravděpodobně využil jeden ze svých devíti životů. „Nemohla jsem uvěřit, že se to opravdu stalo,“ popisuje šílenou situaci Janae. Byla z toho v šoku a současně dojatá. Devítiměsíční kocour se už pračce vyhýbá obloukem a od té doby jej ani nenapadlo do bubnu zase lézt. „Rozhodně se poučil,“ uzavřela Janae.

Je zvědavý jako Pirát z Karibiku

O příběh se podělila na sociálních sítích a během několika hodin ho sdílelo 72 tisíc lidí. Janae je ráda a nabádá ostatní, aby zkontrolovali pračky a třeba i ledničky, jestli tam jejich mazlíčci neuvízli. Výmluvné je i jméno zvídavého kocoura. „Pojmenovala jsem jej Optimus Jack, protože mi svou zvědavostí připomíná kapitána Jacka Sparrowa z Pirátů z Karibiku,“ poznamenala Janae.

Co se vám podařilo omylem hodit do pračky?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
134 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Nalijte Coca-Colu do záchodu a už to nebudete chtít dělat jinak. Díky svému složení dokáže v domácnosti zázraky
Události247.cz
Události247.cz
Babiš jako prezident? Přinášíme výčet výhod a nevýhod, kdyby byl hlavou státu
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Proč se objevuje migréna a 3 přírodní léky, které s úpornou bolestí hlavy jednou provždy skoncují
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Co kdybychom se naučili ovládat počasí – mohla by to být naše budoucnost?