Pouličního muzikanta nikdo neposlouchal. Když si toho pes všiml, ihned jej běžel utěšit. Slza ukápne každému

Psí láska dokáže nahradit i lásku člověka. Život s tímto domácím mazlíčkem je vždy potěšením. Příběh mladého muzikanta je toho důkazem.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Nejen člověk, ale i pes vás dokáže dostat ze dna. Dokonce umí vycítit nezájem okolních lidí a svého páníčka přijít potěšit. Stejně tomu bylo i u pouličního muzikanta, kterého kolemjdoucí lidé ignorovali. Anderson Hidalgo z Venezuely se živí jako rapper a hudebník, jenž vystupuje pod uměleckým jménem Rebel. 

Kariéru již odstartoval, ale nezájem lidí ho zasáhl

Anderson měl to štěstí a svoji kariéru se mu podařilo podchytit v začátcích. Vydělal si dostatek peněz, které ho ale nezměnily. Stále zůstal tím dobrým mužem, jímž býval. Jednoho dne, když šel po ulici ve svém rodném městě v Kolumbii, se rozhodl, že lidem zpříjemní čekání na semaforu a udělá jim menší představení. 

Bohužel ale nečekal, že lidé od něj odvrátí zrak a budou dělat, jako by jej neslyšeli. Auta se rozjela a muž kráčel dál velmi zklamaný. Ovšem pouze do té chvíle, než jej objal jeho největší přítel a fanoušek. Byl to Andersonův milovaný psí kamarád. Po jeho vystoupení na něj věrně čekal a vrtěl ocasem. Byl šťastný, že jej opět vidí a může se k němu přitulit. 

Prohlédněte si srdceryvné video

Dojemnou scénu zachytil na kameru Andersonův fanoušek jménem Wara Ricco, který sledoval vystoupení z horního patra panelového domu. Celá situace jej dojala, proto se rozhodl, že sejde dolů a zjistí více. Příběh Wara sdílel na sociálních sítích a doufal, že virální věhlas dokáže vyzdvihnout Andersena v hudební kariéře. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Rebel (@rebelmusic23)

Ten díky tomuto smutnému videu získal o 14 000 sledujících více. A plán vyšel, protože mu tímto způsobem byla nabídnuta smlouva od profesionální nahrávací společnosti Music Global Entertainment. Manažer společnosti prozradil, že muž dokáže víc, než jen hrát jako pouliční hudebník. Fanoušek Wara byl nadšený a věří, že jeho obdivovaný hudebník bude mít před sebou skvělou budoucnost. Také si myslíte, že pes je nejlepším přítelem člověka?

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
66 lidí právě čte
Autor článku

Lucie Vágnerová

Zobrazit další články