Hanychová se pochlubila kyticí od Soukupa. Hned se objevily nenechavé komentáře: „Takové pometlo. Asi si šetří pro Lulu.“

Na instagramovém profilu Agáty Hanychové přistála fotografie kytice, kterou dostala na Valentýna. Objevily se i některé nenávistné komentáře.

Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Čtrnáctého února proběhl svátek všech zamilovaných. Každý pár, který spojuje pouto lásky, jej oslavil jiným způsobem. Některé páry Valentýn neslaví a dokazují si lásku jinak během všech ostatních dní v roce. Jiné naopak rády využijí nafouklosti této příležitosti a navzájem se s partnerem obdarují nejrůznějšími drobnostmi. Přáníčky, poukázkami a bonboniérami.

Krásný Valentýn

Ženy bývají pravidelně obdarovávány kyticemi. Hustou kytici dostala také Agáta Hanychová od svého současného přítele a otce svého dítěte Jaromíra Soukupa. Modelka zvěčnila květiny na fotografii, kterou přidala na svůj instagramový profil. Snímek z větší části zabírají květy v nejrůznějších barevných tónech. V pozadí jde vidět pan Soukup.

Agáta napsala do popisku příspěvku: „Krásného Valentýna všem :).“ Za tímto přáním všem zamilovaným přidala ještě označení svého partnera. Patrně aby zdůraznila, že jsou kytice od něj. Vztah Jaromíra a Agáty včetně jejího těhotenství leží v žaludku mnoha českým občanům. Zejména těm, kteří bedlivě sledují každý krok tohoto kontroverzního páru na sociálních sítích.

„Takové pometlo“

Uživatelka, která se skrývá pod prázdným profilem a uživatelským jménem, které neprozrazuje žádné reálné údaje, připsala komentář: „Na Lelu nemáš, ta dostala krásné růže. A ty takové pometlo, to se mohl Jaromír více ukázat. Asi si to šetří pro Lulu.“ Na tato slova nereagovala samotná Agáta, Jaromír ani ostatní sledující. Uživatelka tak nezískala žádnou větší pozornost.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

U příspěvku se naopak nahromadily vesměs pozitivní komentáře, které kytici chválí, posílají pozdravy nebo se společně s párem těší na nový přírůstek do rodiny. Uživatelka Renáta napsala: Tak strašně ti závidím. Ale v dobrém samozřejmě.“ Stejná uživatelka připojila ještě jeden vzkaz, že se těší na miminko slavného páru. Snad získaly všechny ženy na Valentýna to, co si přály.

Jak se vám líbí tato kytice?

Diskuze Vstoupit do diskuze
73 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články