Video: Porotci vytáhli z publika náhodnou dobrovolnici. Ta je svým pěveckým výkonem přivedla k slzám

Porotci talentové show Česko Slovensko má talent se nedávno odhodlali k nečekanému kroku. Na pódium pozvali náhodnou ženu z publika.

i Zdroj fotografie: S vědomím FTV Prima
                   

V nedávném díle Česko Slovensko má talent se porotci rozhodli překvapit diváky a dostat na pódium náhodného člověka z diváckých řad. Z hlediště se tak na jeviště vydala náhodná žena. Nikdo ale nečekal, že svým zpěvem všechny ohromí. Lidé v komentářích na youtube se ale přou o to, zda to skutečně byla náhoda.

Speciální porotce

Již 11. řada oblíbené show Česko Slovensko má talent se na Primě začala vysílat teprve před třemi týdny. Pro zvýšení atraktivity si produkce připravila novinku. Kromě Marty Jandové, Diany Mórové, Jara Slávika a Jakuba Prachaře do porotcovské lavice vždy zasedne i pátý porotce. Už se zde objevil Štěpán Kozub, Marián Čekovský, Vojtěch Dyk a rapper Ego.

Chtěli někoho z publika

Každý z těchto porotců má právo udělit soutěžícímu Zlatý bzučák, a tím ho poslat rovnou do finále. To se uskuteční 10. prosince v A4 studiu v Bratislavě. Na začátku minulého dílu začali porotci vtipkovat o tom, že by mohli na pódium poslat někoho z publika, a ptali se, jestli je mezi diváky někdo, kdo by chtěl něco předvést.

Ukázala na ni kamarádka

Nejprve se nikdo přihlásit nechtěl, a tak se Jaro Slávik vydal přímo do hlediště a vytáhl odtud jednu ženu, na kterou ukazovala její kamarádka. Moderátorům se představila jako Viera Kotvasová. Invalidní důchodkyně, jejíž práce si vybrala daň v podobě tří operací páteře, zazpívala píseň Never Enough z filmu Největší showman.

Poslal ji rovnou do finále

Už po pár tónech bylo jasné, že tato žena má výjimečný talent. Porotce naprosto okouzlila a také moderátorská dvojice ve složení David Gránský a Jasmina Alagič Vrbovská na ni nevěřícně zírala. Vojtěch Dyk poté stisknul Zlatý bzučák, a tak tuto nadanou zpěvačku poslal přímo do finále. Diváci v komentářích ale spekulují o tom, zda to opravdu vše byla náhoda.

Kritika v komentářích

„Paní Kotvasová je ale profesionální zpěvačka a na youtube má vícero skladeb. Otázka je, jestli to nebylo celé zaranžované předem. Její zpěv byl ale pecka,“ vyjádřil se jeden z diváků. „Samozřejmě, paní Kotvasová zpívá skvěle, není co dodat. Ale není to fér vůči ostatním účastníkům soutěže, že jakoby vyberou nějakou paní, přitom porota hraje divadlo a moc dobře ví, že je to profi zpěvačka, trapné,“ kritizuje další.

Co si o tomto vystoupení myslíte vy?

Zdroj: FTVPrima
Diskuze Vstoupit do diskuze
120 lidí právě čte
Zobrazit další články