Policie musela vyrazit dveře, aby se dostala do domu, kde měl být údajně otec s dcerami. To, co za nimi našla, nikdy předtím neviděli

Nešťastné nehody se stávají po celém světe. Když ale postihne krutý osud malé děti, je to opravdu smutné. Takový příběh se stal i mamince dvou dětí, Helen.
i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Helen a Chris byli na první pohled idylický pár. Jejich život byl téměř dokonalý. Měli spolu harmonický a vyrovnaný vztah a z jejich vzájemné lásky přišla na svět nejprve Pearl a o dva roky později také Iris. Obě holčičky byly pro tatínka celým jeho světem a to i proto, že s nimi doma trávil čas hlavně on. 

Helen se brzy vrátila do práce

Když byly Iris necelé 2 roky, když Helen se rozhodla vrátit do práce. Pro Chrise to nebyl žádný problém a s holčičkami zůstal doma on. Práce Helen byla velmi časově náročná, zato ale byla řádně finančně ohodnocena. Její pozice obnášela také časté cestování. 


iZdroj fotografie: Depositphotos

Během svých služebních cest měla ve zvyku domů telefonovat a se svou rodinou si povídat alespoň takto. Celá situace začala být podezřelá již ráno, kdy ani jedna z holčiček nedorazila do školky. Helen se tedy pokusila svému muži dovolat, ten ale nezvedal telefon. Do jejich domu se tedy vydala babička, aby se ujistila, že je vše v pořádku. 

Již zvenku bylo starší paní jasné, že se přihodilo něco zlého 

Když babička malých holčiček dorazila k jejich domu, bylo jí hned jasné, že něco není v pořádku. Žaluzie v celém domě byly zatažené a dveře od domu zamčené. Neváhala a ihned zavolala policii. Byli na místě během několika minut a bez váhání vyrazili dveře, aby se dostali do domu. Zahlédli něco, co by je ani ve snu nenapadlo. 


iZdroj fotografie: Depositphotos

Na zemi totiž ležel mrtvý Chris a obě holčičky byly u něj, objímaly ho a plakaly. Pitva později prokázala, že Chris zemřel v 8 večer, dívky u něj seděly celou noc a velkou část následujícího dne. Tragický příběh zanechal na celé rodině památku a starší Pearl se z této situace velmi dlouho dostávala. 

Zdroj: The Sun

Diskuze Vstoupit do diskuze
92 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 2595 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Ekvitermní regulace vytápění má spoustu předností
Události247.cz
Okamura ostře proti Babišovi, označil ho dokonce za zrádce
JakZdravě.cz
Aby vám nepadaly!
VědaŽivě.cz
Prdíte před svojí polovičkou? Pokud ne, tak byste měli. Důvod vás překvapí