Video: Pokladní náhle vytrhla zákaznici miminko z rukou. Po chvíli žena upadla na zem

Pokladní v supermarketu náhle vytrhla z náruče zákaznice malé miminko. Vypadalo to podivně, ale nebýt této reakce, mohlo dojít k tragédii.

Pokladní v obchodě i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Na internetu se před několika lety objevilo úžasné video pořízené v supermarketu. Je na něm vidět pokladní, která vytrhne dítě z náruče mladé maminky, co zde přišla nakoupit. Lidem, kteří stáli okolo, se její náhlá reakce zdála podivná, ale později vyšlo najevo, proč to zaměstnankyně obchodu jménem Rebecca udělala.

Vše se stalo rychle

Rebecca je několikanásobnou maminkou a babičkou, takže má bohaté zkušenosti s péčí o děti. I to jí dle vlastních slov mohlo v této situaci pomoct k rychlému a správnému rozhodnutí. Vše se totiž seběhlo během několika sekund. Během jedné své směny obsluhovala mladou maminku držící v náručí malou holčičku.

Chovala se zvláštně

Zákaznice se chovala poněkud zvláštně. Měla skelný pohled, její reakce byly opožděné a vypadalo to, že se necítí vůbec dobře. Rebecca se naklonila přes pult, který byl mezi nimi, a popadla dítě za ruku. Snažila se upoutat pozornost této ženy, ale nedařilo se jí to. Rázným pohybem jí proto vzala malé miminko z náruče.

Zavolala záchranku

Jen o pár vteřin později chytila za paži také mladou ženu, která se poté skácela na zem. U toho se uhodila do hrany pultu, což muselo být velmi bolestivé. Rebecca se snažila nepanikařit a rychle vytočila číslo na záchrannou službu. „Přišla sem žena s dítětem v náručí, začala se podivně houpat, tak jsem jí dítě vzala a ona spadla na podlahu,“ řekla do telefonu.

Nemohla to nijak ovlivnit

Jak se později ukázalo, žena se jmenovala Jessica Heinonen, a trpěla epilepsií. Na prodejně se u ní dostavil právě epileptický záchvat. Rebečina blesková reakce zachránila její dceru před bolestivým pádem na podlahu, za což jí byla nesmírně vděčná. Řekla, že takto pozorných a všímavých lidí by mělo být na světě jednoduše více. Z celého srdce pokladní poděkovala a omluvila se jí za způsobený stres.

Jaký máte názor na reakci pokladní?

Diskuze Vstoupit do diskuze
65 lidí právě čte
Zobrazit další články