Simona zjistila, že její přítel vede ještě 2 další vztahy. Vymyslela si pro něj pomstu

Žena chtěla jet na dovolenou s přítelem, ale pak zjistila, že ji podvádí hned s několika dívkami. Nakonec tedy odjela s někým úplně jiným.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

V současné době je až děsivé, jak lidé berou podvádění s nadhledem, a některým to připadá dokonce normální. Lidé si chtějí užívat, ale mnohdy jejich zábava končí tak, že ublíží někomu jinému. Každý člověk by si tak měl sáhnout do vlastního svědomí, jestli chce mít volný, nebo vážný vztah, a poté se na tom samém domluvit i se svým partnerem. Lhaní a podvádění není vůbec dobrou volbou, a navíc to vypovídá o charakteru člověka – že si neváží lidí okolo sebe. Tato žena před dovolenou zjistila, že její přítel má ještě další dívku.

Žena žila ve spokojeném vztahu

Člověka zaskočí podvod nejvíce ve chvíli, kdy to vůbec nečeká. Každému se tak může stát, že má dojem, že žije ve spokojeném a šťastném vztahu, ve kterém nic nechybí a vše je dokonalé. Pak ale přijde rána, která velice bolí a ještě nějakou chvíli bolet bude. Simona byla spokojená dívka – její přítel Pavel byl hodný, pozorný, charismatický a hodně se jí věnoval. Nebyla ale jedinou dívkou, které se věnoval.

Podivná zpráva od anonyma

Jednoho dne Simoně přišla zpráva od anonymního uživatele, a když si ji přečetla, vůbec netušila, co se děje. Nejprve si myslela, že si z ní jenom někdo dělá legraci. Tento anonym se Simony ptal na přítele Pavla a zda spolu opravdu chodí. Simoně to znělo jako divný dotaz, jelikož její vztah s Pavlem trval už 19 měsíců. I přesto ale odepsala, že s Pavlem chodí, a zajímalo ji, proč se anonym ptá.

Simona dostala velmi rychlou odpověď

Odpověď byla pro Simonu šokem. Dozvěděla se, že Pavel chodí i s někým dalším, a v tu chvíli začínala být jednak zvědavá, jednak hodně naštvaná. V anonymních zprávách se dále dočetla, že jejich autorka s Pavlem chodí už 10 měsíců. Simona si stále myslela, že je to jen vtip, a požadovala důkazy, aby tomu mohla věřit. Pak dostala od neznámé fotografii, na níž byl Pavel s cizí dívkou, a Simona měla vše potvrzeno.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Zmatená dívka se chtěla zeptat svého přítele

V tu chvíli Simona vůbec netušila, co má dělat. Její ideální partner se v jejích očích rychle měnil v podvodníka, a přitom ještě před několika minutami se těšila na společnou dovolenou v Kostarice, kterou už měli zaplacenou. Protože byla Simona hodně zmatená a chtěla celou situaci vysvětlit, udělala si screeny konverzace, které chtěla Pavlovi ukázat, až se sejdou. Do té doby se jí ale ozvala další žena.

Pavel chodil se 3 dívkami

Když se Simoně ozvala druhá dívka, která tvrdila, že se s Pavlem také schází, Simona nechápala, s kým to vlastně chodí. Tato dívka jménem Barbora tvrdila, že jí Pavel často říká, jak jsou skvělým párem, a že spolu chodí už několik měsíců. Jakmile se s Barborou dala Simona trochu více do řeči, zjistilo se, že obě dívky pracují ve zdravotnictví, a ještě ke všemu ve stejném městě.

Simona chtěla po Pavlovi pravdu

Když se konečně Simona sešla s Pavlem, ukázala mu všechny screeny i fotografie od dívek a chtěla po něm vysvětlení. Ten se ani nenamáhal, aby cokoliv vysvětlil nebo se Simoně omluvil, a pouze se jí smál do tváře. Jedna z ostatních dívek, Barbora, také vedla rozhovor s Pavlem o tom, co to má znamenat, a Pavel se všemu pouze smál. Celá situace mu připadala vtipná a neuvědomoval si, že takto ublížil jiným lidem.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Dovolená bez Pavla

Simona věděla moc dobře, že na dovolenou nepojede s Pavlem, ale netušila, koho vzít místo něj. Poté dostala ztřeštěný nápad. Nebyla si jím příliš jistá, ale přesto to zkusila. Napsala Barboře, zda by s ní nechtěla jet ona. Kupodivu Barbora souhlasila a na Kostariku odjela společně se Simonou. Obě dívky si skvěle sedly a to, co se jim stalo, mohly společně vyřešit. Jelikož byly ve stejné situaci, jedna druhou dobře chápaly. Z dovolené si přivezly velké množství fotografií a na konci pobytu dokonce Barbora překvapila Simonu narozeninovým překvapením.

Co si myslíte o Pavlově chování?

Zdroj: Upworthy
Diskuze Vstoupit do diskuze
77 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články