Po 51 letech zjistil, že není otcem svých dětí, svou reakcí ale celou rodinu zaskočil ještě víc

Milující otec po 51 letech manželství odhalil šokující pravdu. Děti, o které se celý život staral, nebyly biologicky jeho.

smutný muž i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Zkuste se vžít do pocitů muže, který po 51 letech manželství a oddaného života pro rodinu zjistí, že není biologickým otcem dětí, které vychovával. Zdá se vám to jako neuvěřitelné drama? Bohužel osud dokáže mnohdy nevyzpytatelně zamíchat kartami.

Pravdu odhalily testy DNA

Kdo má děti, ten by pro ně zaručeně udělal cokoli na světě. Jsme s nimi ve zdraví i nemoci a je to právě často nemoc, která rodinu semkne dohromady. To je i případ jednoho muže, který díky nečekané události v rodině odhalil šokující pravdu.

Jedno z jeho dětí onemocnělo a rodina začala hledat vhodného dárce ledviny. Pro milujícího otce byla naprostá samozřejmost, že se nabídne, a pokud to jen trochu půjde, dítěti svou ledvinu bez sebemenšího zaváhání daruje. To však netušil, jaké pravdě bude nucen čelit.

Po 51 letech zjistil, že děti nejsou biologicky jeho

Po podstoupení testů DNA čelil muž šokujícímu odhalení. Testy odhalily, že děti, o které se celý život s láskou a vědomím, že je jejich biologickým otcem, staral, nejsou jeho. Ani jeden ze dvou synů nebyl biologicky jeho, informuje web Tuko.

To byl pro milujícího otce šok. Něco takového totiž opravdu nečekal. Logicky ho zaplavila vlna zrady, vzteku a ponížení, že z něho jeho žena 51 let manželství dělala hlupáka. S něčím takovým se dá smířit opravdu jen velmi těžko.

S bolestí se snaží vyrovnat s humorem

S bolestivými okamžiky se každý z nás snaží vyrovnat jinak. Někdo se uzavře do sebe, jiný si z toho dělá legraci právě proto, aby těžké okamžiky snáze překonal. Podobným způsobem reagoval na nastalou situaci i tento muž. Mnohé tím šokoval.

Smutný senior stojí u okna iZdroj fotografie: Freepik

Internetem začal kolovat jeho sarkastický výrok. „Jediná dobrá věc je, že teď vím, že to nebyla moje chyba, že jsem přivedl na svět dva idioty,“ pronesl ironicky, informuje web Positive Vibration. Je to jeho způsob, jak odrazit zklamání a jak se vypořádat se zármutkem s pomocí humoru.

Podal žádost o rozvod

Zklamání bylo pro muže natolik silné, že po 51 letech manželství podal žádost o rozvod. Svěřil se, že důvodem rozvodu nebylo ani tak samotné odhalení nepříjemné a bolestivé pravdy, ale spíše šlo o poslední gesto uzavření jedné kapitoly jeho života.

Jak byste v takové situaci reagovali vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
58 lidí právě čte
Zobrazit další články