Po 24 letech se dozvěděla, co před ní rodina celou dobu tajila. Když zjistila, že ji vlastní babička prodala, sesypala se

Člověk dělá kolikrát zbrklá rozhodnutí, kterých následně lituje. Podobně jako žena, která prodala své vnouče.

Nožičky miminka i Zdroj fotografie: Piqsels
                   

Těhotenství je přenádherné období. Některé nastávající maminky jej sice snáší s obtížemi a nevyhýbají se jim ranní nevolnosti, nateklé kotníky a zhoršená kvalita vlasů, ale je-li miminko chtěné a vytoužené, jistě se každá z nich těší na každou další kontrolu u gynekologa. Slyšet tlukot srdíčka malého tvora, který v děloze roste, je neskutečný pocit. Něco jiného ale je, když otěhotní dívka, která je velmi mladá.

Věk je jenom číslo?

DámskýDeník popisoval příběh Magdy, která otěhotněla v pouhých 13 letech. Dítě si nechala, vychovává jej a má velkou podporu celé své rodiny.Vůbec si neumím představit, že bych v takovém věku rodila. To jsem ještě sama byla dítě,“ napsala naše čtenářka paní Nela S. z Fulneku. Nejmladší dívkou, která kdy porodila živé a zdravé dítě, je Lina Medina. Ta v roce 1939 porodila chlapce v pouhých 5 letech, uvádí web Refresher.


Ve věku 13 let porodila zdravou holčičku také Devora z Argentiny. Její matka, babička narozeného miminka, to ovšem vnímala jako obrovskou potupu. Styděla by se před pohledy známých. Aby tomu udělala přítrž, rozhodla se holčičku prodat páru, který toužil po dítěti. A tak se Ana Paula Safigueroa dostala do pěstounské rodiny, kam ji babička prodala.


Testy DNA se shodovaly

Ana Paula neznala pravdu, ale zkrátka věděla, že do své rodiny nepatří a nezapadá. Nebyla zde fyzická podoba, podobné koníčky a zaměření, zkrátka nic. Rozhodla se tedy jednat a skrze sociální sítě sdílela svou fotografii z dětství s prosbou, zda někdo nepoznává její podobu s případnými biologickými rodiči.

Fotografii zachytila její sestřenice, říká web TheSun. Tu zaujala neuvěřitelná podoba s její tetou Devorou. Po shledání nechaly udělat test DNA, který na 99,99 % potvrdil shodu. Matka a dcera se tak po dekádách opět shledaly.

Jaký věk je podle vás pro otěhotnění optimální?

Diskuze Vstoupit do diskuze
141 lidí právě čte
Autor článku

Hana Tvrdá

Zobrazit další články