Pitbullové rozcupovali auto na kusy: Snažili se ulovit kočku, která se tam před nimi schovala

Majitelka vozidla nemohla uvěřit tomu, že její auto rozcupovali dva pitbullové. Videozáznam ji o tom však přesvědčil.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Mnoho lidí odsuzuje bojová psí plemena. Podle nich se jedná o nebezpečná zvířata, která mohou člověku velmi ublížit nebo jej dokonce zabít. Podle nich jsou ve velkém ohrožení především děti. Druhá skupina však tyto psy obhajuje a je přesvědčena o tom, že za chováním psa stojí především majitel a jeho výchova. Podívejte se na to, čeho byla schopna dvojice pitbullů, a sami se rozhodněte, k jaké straně se přikloníte.

Své auto našla zcela zničené

Když paní Barrová přišla ráno ke svému autu stojícímu na jedné z poklidných floridských ulic, nemohla uvěřit svým očím. Její zaparkované SUV bylo zničené. Jak uvádí web Metro, v první chvíli si myslela, že jí ho někdo rozstřílel, že se jedná o ošklivý čin nějakého vandala, a proto okamžitě zavolala policii. Jaké bylo překvapení, když zjistili, že vozidlo rozcupovali a svými silnými čelistmi rozsápali dva pitbullové.

Bezpečnostní kamery zachytily agresivní počínání této psí dvojice a video bylo poté zveřejněno na YouTube. Pitbullové se takto chovali proto, že chtěli chytit kočku, která se v autě paní Barrové ukrývala. Snažili se k ní všemožně dostat, a tak neváhali vozidlo zcela zničit. Naštěstí se jim nepodařilo vystrašenou kočičku polapit, kdyby však ano, zcela jistě by ji svými silnými čelistmi rozdrásali.

Chov pitbullů je v mnoha zemích zakázán

Žena spolu s dalšími místními obyvateli upozornila majitele psů na to, aby svá zvířata dostatečně zabezpečil, protože když takto agresivně jednají kvůli kočce, mohou klidně zaútočit i na dítě nebo dospělého člověka. I z tohoto důvodu je v mnoha zemích a městech světa chov této psí rasy zakázán. Řadí se mezi ně Spojené království, Austrálie a Nový Zéland, Dánsko, Francie, některé státy USA a města v Kanadě a mnoho dalších.

Je jistě pravda, že lze toto bojové plemeno vychovat tak, že by neublížilo ani mouše, ovšem nikdo nemá ani ponětí o tom, co se v hlavě tohoto zvířete honí. Kdykoliv jej může něco podnítit k tomu, aby bezmyšlenkovitě zaútočilo. A nezastaví jej ani vděčnost. Jako tomu bylo v případě ženy, o jejímž příběhu jsme vás na DámskémDeníku již informovali. Ta se ujala pitbulla, což se jí stalo osudným.

Co si myslíte o chování těchto dvou pitbullů?

Diskuze Vstoupit do diskuze
51 lidí právě čte
Zobrazit další články