Věrnému pejskovi dovolila nahlédnout do rakve páníčka. Co se stalo potom, zasáhlo lidi na celém světě

Majitelka vzala svého psa na smuteční obřad, aby se tak mohl rozloučit se svým zemřelým pánem. Jeho reakce všechny dojala.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

To, že jsou psi nejlepšími přáteli člověka, ví každé malé dítě. Tato zvířata svým pánům denně dokazují věrnost, oddanost a lásku. Jsou na nich zcela závislá, ochraňují je a v mnoha případech dokáží i vycítit hrozící nebezpečí. Mnoho lidí považuje svého psa za plnohodnotného člena rodiny. A proto když někdo z nich zemře, zasáhne to nejen příbuzné, ale také jeho psího mazlíčka.

Po smrti svého pána odmítala jíst

Třináctiletá Sadie je kříženka třech různých psích ras, a to border kolie, dalmatina a ovčáka. Rodina si ji adoptovala, když jí bylo osm týdnů, a za ta léta se mezi ní a jejími majiteli vytvořilo velmi silné citové pouto. Nejblíže však měla k otci, se kterým trávila nejvíce času. A jejich láska byla oboustranná. Když však muž náhle zemřel na infarkt, trpěla nejen jeho rodina, ale také jeho věrná fenka.

Sadie nedokázala pochopit, proč se její pán ještě nevrátil domů. Stále ho vyhlížela a čekala na něj. Přestože se vdova ještě stále zcela nesmířila se ztrátou svého manžela, musela se postarat o svou fenku, která velmi strádala. Jak uvádí i web GlobalNews, zvíře celých deset dní nejedlo a zhublo několik kilogramů. Proto když nastal den mužova pohřbu, rozhodla se žena vzít Sadie s sebou, aby se tak mohla se svým pánem také rozloučit.

Fenka spolu s majitelkou nahlédla do rakve

Při smutečním obřadu nechala žena fenku vstát a podívat se do rakve na zemřelého muže. Sadie byla v tu chvíli velmi šokovaná a zmatená. Poté se však uklidnila a po celou dobu zůstala po boku své majitelky. Tento dojemný okamžik zachycuje fotografie pořízena ředitelem pohřební služby. Ten ji později sdílel na facebookovém profilu pohřební služby. Snímek ukazuje skutečné spojení mezi lidmi a jejich domácími mazlíčky a zároveň také to, jak silný cit mezi nimi může vzniknout. Žena později uvedla, že po obřadu začala Sadie zase jíst.

Please share this very beautiful story.. This photo has touched us so deeply at Elements Cremation, Pre-planning &…

Zveřejnil(a) Elements Cremation, Pre-planning & Burial dne Sobota 28. dubna 2018

Věrnost psů je opravdu bezmezná. I z tohoto důvodu je mnoho lidí považuje za rodinu, nikoli za obyčejná zvířata. Někteří je dokonce mají jako náhradu za děti, které bohužel nemohou mít. Psi jsou schopni na svého majitele čekat velmi dlouho, i když je to již zbytečné. To je také případ pejska, který byl u postele svého majitele v jeho posledních chvílích života a o jehož smutném osudu jsme se na DámskémDeníku již zmiňovali.

Co si myslíte o této fotografii?

Diskuze Vstoupit do diskuze
100 lidí právě čte
Zobrazit další články