Srdceryvný příběh: Věrný pes se nehnul od nemocničního lůžka, na kterém jeho majitel strávil poslední chvíle života

Neuvěřitelně dojemnou fotografii pejska čekajícího u lůžka, na němž zemřel jeho majitel, zveřejnila charita. Doufala, že se pro smutné zvíře najde nová milující rodina.

i Zdroj fotografie: S vědomím NorthStar Pet Protection Agency
                   

Když zemře milovaná osoba, blízcí dlouhou dobu truchlí. To samé platí i o 3letém labradorovi jménem Moose, kterému navždy odešel jeho pán. Možná je to o to horší, že pes zřejmě nechápe, co přesně se stalo. Sám sedával u opuštěného nemocničního lůžka, kde jeho milovaný majitel strávil poslední chvíle.

Nehnul se od prázdné postele

Věrný pes se nehnul od lůžka svého majitele. Stále hlídal, i když postel už byla prázdná. Trpělivě čekal, až se jeho pán vrátí, bohužel však zbytečně. Na světě zůstal úplně sám. Dojemnou fotografii opuštěného Moose, který žije v americkém New Jersey, zveřejnila charitativní organizace North Star Pet Rescue.

Snímek okamžitě zaplavil internet. Lidé srdcervoucí fotografii smutného pejska, sedícího u prázdného lůžka, sdíleli v naději, že se pro zvíře najde nová rodina. „Pomozte pro Moose najít nový domov. Je to opravdu milý pes. Potřebuje dobré majitele, aby utěšili jeho zraněnou duši,“ napsala organizace k příspěvku.

Na útulek se obrátily stovky zájemců

Tříletý labrador skončil v útulku. Byl velmi smutný a ztrátu svého pána těžce nesl. „Potřebuje nyní lásku a péči. Přinese do vašeho domova štěstí. Hledá novou rodinu,“ uvedla charita s tím, že Moose miluje děti a nemá problém žít s jinými psy. Na útulek se obrátily stovky lidí. Všichni se chtěli o opuštěného labradora postarat.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Nakonec se pro ubohé zvíře domov našel. Čeká ho nový život s rodinou, kterou jeho osud nenechal chladnou. „Moose se ujali úžasní lidé. Zbytek života stráví v rodině, kde jej budou milovat a pečovat o něj. Děkujeme všem, kteří se o jeho příběh podělili,“ napsala charitativní organizace.  

Co soudíte o věrnosti psů?

Zdroj: AllThathInteresting

Diskuze Vstoupit do diskuze
86 lidí právě čte
Zobrazit další články