Pavla Tomicová na chlapy neměla štěstí: První manžel našel zalíbení v mužích, druhý odešel za mladší

Pavla Tomicová na jevišti vždy hýří vtipy a dobrou náladou, v životě to ale neměla snadné. Největší trápení jí způsobili dva muži, kteří ji opustili. Jeden byl gay, druhý odešel za jinou.

Pavla Tomicová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Sympatickou herečku Pavlu Tomicovou diváci zbožňují zejména pro její pozitivní energii. V soukromém životě to přitom neměla vůbec jednoduché, má za sebou totiž dvě nezdařená manželství. Oba muži ji opustili, i když každý z jiného důvodu. První manžel byl homosexuál, druhý ji opustil kvůli mladší ženě po 19 letech, které spolu strávili.

Měl jinou orientaci

Z prvního manželství, které trvalo dlouhých 10 let, má herečka syna Adama. Jenže nakonec se ukázalo, že její muž je ve skutečnosti gay. „V průběhu těch deseti let jsem začala tušit, jak to je, ale jakákoli záminka k tomu, abych tuto úvahu zvrátila, jenom dokazuje, že člověk vlastně nechce uvěřit blbé pravdě,“ řekla v rozhovoru pro Blesk.

Myslel si, že to půjde

„Nejvíc jsem se trápila tím, že jsem žila tak dlouho v nepravdě, ale můj bývalý muž mi tehdy řekl, že mě měl tolik rád jako člověka, že ho to zmátlo, že si myslel, že to půjde,“ dodala. Syn Adam po rozvodu otce nějaký čas nevídal, protože odletěl do Ameriky s tím, že zde lépe zapadne. Nakonec si zde našel partnera Raula a Adam ho byl několikrát navštívit.

Našel mužský vzor

Její druhé manželství s hercem Ondřejem Malým začalo v době, kdy její syn Adam hledal mužský vzor. Sám od sebe mu prý začal říkat tati a vznikl mezi nimi moc hezký vztah. S Pavlou Tomicovou byl herec nejdříve kamarád, ale nakonec se z toho vyklubala velká láska a zakrátko se jim narodila dcera Anežka. Ale ani toto manželství neskončilo šťastně.

Pavla Tomicová iZdroj fotografie: Nextfoto

Odešel za mladší

Pavla Tomicová si nejprve možná myslela, že se historie opakuje, ale ukázalo se, že to je trochu jinak. Ondřej Malý odešel za svou mladší milenkou Kristýnou Kociánovou, se kterou čekal dítě. Tomicová tuto situaci nenesla dobře a na nějakou dobu se dokonce stáhla z veřejného dění. To nejhorší už má ale za sebou a nyní se její nálada pozvolna zlepšuje. „Cítím se dobře a to je pro mě to nejpodstatnější,“ řekla novinářům z Extra.

Který film s Pavlou Tomicovou máte rádi?

Zdroj: Extra
Diskuze Vstoupit do diskuze
122 lidí právě čte
Zobrazit další články