Parte Simony Postlerové (†59) vyvolalo mnoho otázek. Rodinné tajemství si asi chtěla odnést do hrobu

Na smutečním oznámení, které rodina zveřejnila, překvapivě mezi truchlícími pozůstalými nefigurují jména některých členů rodiny, která by se zřejmě dala očekávat.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Česko se vzpamatovává z náhlého odchodu oblíbené herečky a dabérky Simony Postlerové. Zemřela nečekaně ve věku devětapadesáti let ve svém bytě na pražských Vinohradech, kde žila se svým autistickým synem Damiánem. Naposledy se s ní zdrcení fanoušci mohli rozloučit v Divadle na Vinohradech a v bazilice svaté Ludmily 14. května. Parte, které zveřejnilo Divadlo Radka Brzobohatého na sociálních sítích, vyvolalo mnoho otázek.

Na roli babičky se moc těšila

Smuteční oznámení odhalilo také několik smutných detailů. Je na něm uvedeno, že za pozůstalé se s milovanou maminkou loučí dcera Jana Magdalena (32) s manželem Danem a jejich dcerou Magdalenkou. Právě na narození vnučky a svou roli babičky se Postlerová měla velmi těšit. Už se toho ale nedožila. Na parte je uvedený i její postižený syn Damián (30).

Úmrtí svíčka a květina

Za záhadných okolností nás opustila všemi zbožňovaná herečka. Vaše výkony si budeme pamatovat navždy

Do své smrti se o něj sympatická herečka starala. Díky němu se prý naučila trpělivosti. Autismus se u něj projevil už ve třinácti letech. „Jako by dostal mrtvici, najednou přestal mluvit, uzavřel se do sebe a přestal komunikovat. Zhoršil se ve škole, namísto jedniček začal nosit pětky. A to za věci, které věděl, jen je nedokázal říct,“ svěřila se před časem webu Extra s tím, že pak začal mít nekontrolovatelné záchvaty agrese a byl nebezpečný sám sobě i svému okolí.

Matka a bratr na parte nejsou

Mezi pozůstalými není na parte uvedené jméno hereččiny matky Jany Postlerové (80) ani jejího jediného bratra Alexandra (61). Za vším jsou prý rodinné spory. Lidé z umělecké branže podle serveru Blesk věděli, že mezi zesnulou herečkou a její matkou došlo před mnoha lety k rozkolu a od té doby spolu téměř nekomunikovaly. Prostředníka jim dělal bratr herečky.

Poslední rozloučení se Simonou Postlerovou proběhne v úterý 14. května 2024 v 11 hodin v Divadle na Vinohradech🕊️

Zveřejnil(a) Divadlo Radka Brzobohatého dne Úterý 7. května 2024

Co se mezi nimi přesně stalo, je obestřeno tajemstvím. Důvodů k neshodám prý mohlo být víc. Matka například neměla schvalovat volbu své dcery provdat se za muzikanta Zdeňka Hráška (†62) a také nemínila být hlídací babičkou. O další osud osiřelého autistického vnuka nejevila velký zájem ani po smrti své dcery. „Kdo se teď postará o Damiána? To není moje věc. Má okolo sebe přece lidi, kteří se postarají,“ cituje matku zesnulé herečky deník Blesk.

Co říkáte na nečekanou smrt oblíbené herečky?

Diskuze Vstoupit do diskuze
50 lidí právě čte
Zobrazit další články