Rodinu v jejich domě terorizují nadpřirozené jevy. Několik z nich se jim povedlo natočit na kameru

Jedna americká rodina denně zažívá hororové scény, kvůli nimž žije ve strachu. Na video se jim podařilo zachytit hned několik paranormálních jevů.

i Zdroj fotografie: Depositphoto
                   

Mnohaletá diskuze o tom, zda existuje něco mezi nebem a zemí, stále nemá jasnou odpověď. Mnoho lidí si myslí, že tomu tak opravdu je, jiní jsou silně proti tomuto tvrzení. Přestože se neustále objevuje obrovské množství různých důkazu o paranormálních jevech, mnoho lidí v existenci duchů nevěří. V nedávné době začala jedna rodina z Ameriky zveřejňovat videa, která jsou plná jasných důkazů.

Každý den zažívají manželé hororové scény

Manželský pár z městečka Erie v Pensylvánii začal před nedávnem zveřejňovat na svém tiktokovém kanále hrůzu nahánějící videa. Od té doby nasbírali už více než 160 tisíc sledujících, kterým z jejich nahrávek běhá mráz po zádech. Tito manželé se každý den cítí jako v hororovém filmu, protože zažívají nevysvětlitelné a strašidelné situace. Byli z těchto zážitků už natolik zoufalí, že se rozhodli je natočit, aby tak ostatním ukázali, co denně zažívají.

Ze zveřejněných videí je paranormální aktivita nepřehlédnutelná. Na nahrávkách jsou zachyceny spontánně se pohybující předměty, bouchající dveře, houpající se židle a mnoho dalšího. Manželé jsou přesvědčeni o tom, že v jejich domě straší. Počet takovýchto nevysvětlitelných situací je vysoký, ale nejhorší je fakt, že stále roste. Videa působí opravdu hrůzostrašně, není divu, že mají již několik milionů lajků a tisíce komentářů.

Na videích lze vidět houpající se židle a levitující předměty

Na videích, která manželé uveřejnili, lze vidět nejen bouchání dveří, ale také problikávání světel, a dokonce i pohyb kříže na zdi. V jedné nahrávce žena křičí na svého manžela, když se náhle zavřou dveře do ložnice a zároveň spadnou věci z police. Jak uvedl web NyPost, v dalším videu se zase samy otevřou dveře od lednice, jejíž světlo strašidelně osvětluje kuchyni. Kamera zachytila také zvláštní pohyby manželů. Ti přitom vůbec netuší, že by je někdy dělali.

@magicalpoltergeist We are not gonna let this thing run our lives! We are going to continue to try and do anything we can to stop this activity. What do we even try next? #hauntedhouse #ghosts #demons #paranormal #magicalpoltergeist #poltergeistactivity #paranormalactivity #fall #scary #spooky #creepy #spirits #erie #ouija #ouijaboard #wierd #666chair #unexplained #mystery #terror #terrorparanornal #terrorsobrenatural #terrorextremo #terrorextremo #paranormal #casademonia #fantasma #fantasmas #famtasmas👻 #horror #horrorstory #demonio #demonios #demoniosdesangre #demoniodetazmania ♬ original sound – magicalpoltergeist

Žena na sociálních sítích uvedla, že rozhodně nenechají tuhle věc řídit jejich životy. Proto se budou i nadále snažit dělat vše, co je v jejich silách. Celou situaci již probírali s knězem, který jim nabídl pomoc. Podle něj je nutné vysvětit celý dům a provést speciální rituál.

Netuším, co bych dělala v jejich situaci, ale raději nad tím nechci ani přemýšlet. Bála bych se především o své děti, aby jim něco neublížilo. Stejně jako tomu bylo u holčičky, která se probudila s poškrábaným obličejem a o níž jsme na Dámském Deníku psali. Myslíte si, že se v případě těchto manželů opravdu jedná o skutečnost, nebo mají tyto jevy racionální vysvětlení? Já sama nevím, co si myslet, ale rozhodně mě to vyděsilo.

Co si o videu myslíte?

Diskuze Vstoupit do diskuze
73 lidí právě čte
Zobrazit další články