Pár si adoptoval malého chlapečka. O 5 let později se na ně biologická matka obrátila s nečekanou žádostí

Když se mladý pár rozhodl adoptovat chlapce, rozhodně nečekali, že je za pár let kontaktuje jeho biologická matka. Její nabídka je zaskočila, nutně potřebovali pár dní na rozmyšlení.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Malý chlapec jménem Milo se narodil matce, která se o něj nedokázala postarat. Joseph a Shanna z amerického Utahu se mu proto rozhodli dát nový domov. Později se dočkali ještě jednoho syna, a tak rodina žila spokojeným životem. Pár rozhodně nečekal, že se jim 5 let po adopci Mila ozve jeho biologická matka se zvláštní nabídkou. Joseph a Shanna si vůbec nebyli jistí, jestli ji mají přijmout.

Matka chtěla dát chlapce do dobrých rukou

Milo se narodil dospívající ženě, která neměla dostatečné zázemí. Věděla, že bude jejímu synovi lépe u zaopatřené rodiny. Rozhodla se jej proto nabídnout k adopci. Joseph a Shanna chtěli udělat dobrý skutek, a tak malého chlapečka adoptovali, ačkoliv mohli mít vlastní děti,. Ihned se do něj zamilovali a chtěli mu zajistit krásné a bezstarostné dětství. Vůbec nečekali, že se ještě někdy s jeho biologickou matkou spojí.

Přišla důležitá nabídka

Milova biologická matka měla pro kontaktování Josepha a Shanny pádný důvod. Byla totiž znovu těhotná a přemýšlela, jestli by mladý pár nechtěl adoptovat i Milovu sestřičku. Adoptivní rodiče však váhali. Nebyli připraveni přijmout dalšího potomka, protože se jim teprve před 20 měsíci narodil syn Nash, který stále potřeboval spoustu pozornosti a péče. Manželé si jednoduše nebyli jistí, zda by adopce třetího dítka rodinu nezatížila.

Dlouho si to rozmýšleli

Shanna nejprve chtěla adopci holčičky odmítnout. „Moje první myšlenka zkrátka směřovala k tomu, že toto nyní prostě nemůžeme udělat,” prohlásila žena. Zároveň však oba s manželem přemýšleli, zda nejde o špatné rozhodnutí. Několik dní uvažovali nad tím, jak biologické matce odpoví, ale nakonec se situace dočkala překvapivého rozuzlení.

Vše rozhodl jejich malý syn

Když se Milo dozvěděl o trápení svých rodičů, zatvářil se nejdříve překvapeně. Malý chlapec zprvu o opětovném těhotenství biologické matky nevěděl. Avšak hned pár vteřin nato sebevědomě prohlásil, že jeho malou sestřičku si jednoduše musí vzít k sobě domů. A tak se nakonec také stalo, i přes všechny jejich prvotní rozpaky.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Z dívky se stala malá princezna

Milova malá sestřička jménem Onni Pearl se k Josephovi a Shanně dostala pouhé dva dny poté, co se narodila. Pár říká, že je to jejich malá princeznička a je o ní přímo královsky postaráno. Starší bratři se o holčičku perfektně starají a pro Shannu je vytouženou dcerkou, díky které se během jejich společných chvilek může vrátit do dětských let.

Jaký máte názor na adopce dětí?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
146 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Starý chleba najde uplatnění při smažení i vaření vývaru. Přišla na to kdysi jedna moudrá hospodyňka
Události247.cz
Události247.cz
Falešná rakovina nebo pomoc lidem v tíživé situaci: Podvodníci lákají z lidí peníze přes sociální sítě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jaká je ideální teplota v bytě a proč: Zdraví dospělí by neměli jít pod dvacet, senioři a nemocní po 18 °C
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Co když se střetnou moderní tanky T-90M a Leopard 2: Stroje Ukrajiny jsou rychlejší, ale ruští vojáci mají lepší dovednosti