Obyvatele paneláku vzbudil silný zápach. Muž s HIV totiž natřel kliky svými výkaly

Obyvatelé nájemního domu v polském městě ráno zažili šok, když všude cítili šílený zápach. Jeden ze sousedů se jim chtěl pomstít.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Když člověk bydlí v panelovém či jiném nájemním domě, kde sdílí společné prostory s ostatními obyvateli, musí počítat s tím, že ne všichni mohou být normální lidé. Téměř v každém takovém obydlí se najde někdo, kdo vybočuje z davu, trápí ostatní nájemníky a dělá jim vyloženě ze života peklo. Bohužel, sousedy si člověk nevybírá, obzvláště v dnešní době je každý rád, že má střechu nad hlavou. Avšak to, co udělal jeden z obyvatel paneláku v Polsku, již překročilo veškeré meze.

Celým domem se linul nechutný zápach

Jedná se o obyčejný nájemní dům v centru Pleszew, jež se nachází ve Velkopolském vojvodství. Bydlí v něm několik rodin, které mezi sebou slušně jednají a vycházejí spolu více méně dobře. Bohužel až na jednoho člověka, jenž je také obyvatelem tohoto paneláku. Tento nájemník si pravděpodobně řekl, že svým sousedům bude dělat ze života peklo. Dle jeho slov je navíc HIV pozitivní, což na jeho popularitě mezi ostatními rozhodně nepřidává. Jeho manýry relativně snášeli, ovšem až do doby, kdy udělal opravdu šílenou věc, což byla pro ně poslední kapka.

Když se nájemníci tohoto domu hrůzy jednoho rána probudili, zažili opravdovou noční můru. Ze spánku je totiž probudil silný a nechutný zápach. Když vyšli na chodbu ze svých bytů, aby zjistili, co je zdrojem tak příšerného puchu, zažili šok. Všechny jejich hlavní dveře a kliky byly potřísněné výkaly. Odér byl tak moc cítit, že se některým obyvatelům udělalo špatně od žaludku. Na místo přivolali policisty, aby vše zdokumentovali, něco podobného se totiž nestalo poprvé. Jak sami řekli, není problém to vše umýt, ale nyní už se opravdu bojí o své zdraví a bezpečnost.

Vandal nezůstal jen u jednoho činu

Jak se ukázalo, pachatelem celého incidentu je jejich soused, který navíc před několik měsíci potřísnil fekáliemi vstupní dveře státního zastupitelství. Dokonce ještě olízal všechny kliky u Okresního soudu ve městě Pleszew. Tímto činem, jak poté sám uvedl, chtěl rozšířit virus HIV, který v něm koluje. Za tyto své činy byl však policií pouze poučen, nikoli zatčen.

panelák iZdroj fotografie: Pixabay

Obyvatelé panelového domu se nyní bouří a snaží se všemožnými kroky docílit toho, aby došlo k vystěhování tohoto problematického nájemníka, jenž jim všem komplikuje život a ničí jejich nervy. On sám se k tomu všemu staví neutrálně, prý je třeba se trochu pobavit. Bohužel zatím se nájemníkům sjednat spravedlnost nedaří, takže si vandal dál vesele bydlí v bytě a ostatní se mohou pouze obávat toho, jaká nekalost jej napadne příště.

Jak byste v takové situaci reagovali vy?

Zdroj: Fakt
Diskuze Vstoupit do diskuze
89 lidí právě čte
Zobrazit další články