Otec bez rozmyšlení ustřihl dceři ofinu. Pak ale udělal něco, co všechny šokovalo. Účes jí záviděla celá škola

Otec bez přemýšlení ustřihl své dceři vlasy a ofinu. Avšak vzápětí vytvořil na hlavě malé holčičky originální a kreativní účes, na němž mohli všichni oči nechat.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

V dnešní době na svůj vzhled nedbají jen dospělí. Dokonce už malé děti chtějí vypadat hezky a reprezentativně. Zejména malé holčičky řeší jak vzhled, tak oblečení a vlasy. Baví je se pěkně oblékat i nosit zajímavé a neobvyklé účesy. Většinou se s dětmi jde pro nový sestřih ke kadeřnici, avšak tento muž se to rozhodl vzít do vlastních rukou. Dcera za ním přišla s žádostí o účes, otec samoživitel jí rychle vyhověl. Avšak výsledek byl poměrně překvapivý.

Otec dceři vždy dával to nejlepší, co mohl

Samoživitelství patří mezi ty nejtěžších úkoly. Je tu důvod, proč jsou rodiče většinou dva. Ve dvou se lépe zvládá péče o dítě, vydělávání a zařizování všeho okolo rodiny. Když je na to člověk sám, tyto povinnosti zatíží pouze jeho bedra. Většinou se samoživitelkou stane žena, to je opravdu mnohem častější. Avšak jsou tu i výjimky, jako je například Greg Wickherst, který v Coloradu sám vychovává svou dceru jménem Izzy.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Veškerý volný čas a pozornost vždy věnoval jí. Cílil na to, aby s ním dcera byla co možná nejšťastnější. Dbal na to, aby nikdy nebyla v nedostatku a měla vše, co potřebovala. Všechno nějak zvládal, dokud nedorostla do věku, kdy jí už začalo záležet na vzhledu. Proto za ním jednou přišla s prosbou o pomoc. Ovšem pro něj se splnění tohoto přání stalo více než složité. Zeptala se totiž, zda by ji otec nemohl ostříhat, aby jí to slušelo.

Rozhodl se ji ostříhat sám

Otci se zprvu zdálo vytvoření nového účesu jako snadný úkol, a tak si nelámal hlavu s tím, jestli jít či nejít za profesionálem. Sám vzal do ruky ostré nůžky a pustil se do toho. Po chvíli stříhání a zarovnávání byl u konce. Avšak když se dívka podívala do zrcadla, okamžitě se jí po tváří rozkutálela spousta slz. Nový sestřih vypadal katastrofálně. Nic se nepovedlo, jak mělo. Její představy se od hotového díla hodně lišily.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Otec tímto dceru hodně zklamal. Neměl ani tušení, jak moc už pro Izzy znamená její vzhled a celková image. V tu chvíli mu došlo, že bude potřebovat odbornou pomoc – hodně odborné pomoci. Takto smutnou dívku vidět rozhodně nechtěl. Její vlasy proto bylo zapotřebí spravit, a to co nejrychleji. Naštěstí otec pracoval na vysoké škole, kde se to přesně takovými odborníky, jako potřeboval, jen hemžilo.

Dcera se stala ikonou a inspirací pro celou školu

Kvůli nevyvedenému účesu se tedy obrátil na své kolegy, aby mu poradili. Ti mu ukázali, jak mají určité účesy vypadat, a dokonce ho i naučili, jak je vytvoří. Dceru tím hodně překvapil. Vlasy jí rychle spravil a do školy jí od té doby začal dělat ty nejzajímavější copy a ohony. Už nikdy se dcera nemusela bát za ním zajít a nechat si zaplést své vlasy. Jak plynul čas a jeho zkušenosti se stylingem se množily, účesy se stávaly složitější a propracovanější.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Pro svůj nový (dá se říct) koníček, si založil stránky na sociálních sítích. Chtěl totiž poskytnout všem tatínkům rady a tipy, jak se starat o své dcery. Rychle nabral sledující a popularita se mu jen zvyšovala. Na svém kanálu má přes 150 tisíc odběratelů a stal se velice oblíbeným. Greg byl díky tomu, jak rychle byl schopen se všechno naučit, na sebe hrdý. Ale ještě pyšnější na něj byla jeho dcera. Protože jen díky němu je vždy hvězdou každé oslavy.

Zdroj: BeautyInsider

Diskuze Vstoupit do diskuze
128 lidí právě čte
Zobrazit další články