Test k pochopení nejhlubších impulsů lidské duše. Pro návod, jak lépe vycházet s okolím, si stačí vybrat jednu „postel“

Prostřednictvím jednoduchého obrázkového testu o sobě zjistíte něco víc za pouhou minutu. Stačí, když se jen v klidu posadíte, zadíváte se na obrázek a vyberete jedno z lůžek.

i Zdroj fotografie: Stencil Photos
                   

Každý člověk je svým způsobem unikátní. Zejména pokud jde o způsob myšlení i instinktivní chování, což má zásadní vliv na to, jak prochází nejrůznějšími životními etapami. Existují psychologické testy, které mohou pomoci lépe pochopit vaši osobnost. A nejde pouze o známý Rorschachův test inkoustových skvrn, které vlastně téměř všechny vypadají jako netopýr nebo motýl.

V klidu vyberte jednu z postelí

Podle jednoduchého testu sestaveného americkými psychology se o svých myšlenkových pochodech a osobnostních rysech můžete hodně dozvědět. A to prostřednictvím obrázků. Hlavní je se na test vyladit, aby výsledek byl co nejpřesnější. Vyčistěte si hlavu, v klidu se posaďte a podívejte se na obrázky postelí. Vyberte si tu, ve které byste chtěli odpočívat. Víme, co každá z nich znamená.

1) Dětská

Pokud jste se rozhodli pro dětskou postel, je to volba, která mluví sama za sebe. Pravděpodobně jste člověk, který je lhostejný téměř ke všemu, co se kolem něho děje. V žádném případě nechcete přebírat zodpovědnost ani se aktivně do čehokoli zapojovat. Týká se to jak pracovního, tak i osobního života. Jste raději, když za vás rozhodují jiní. Osobní pohodlí je pro vás na prvním místě. K dosažení úspěchu ale stačí, když přenastavíte své priority.

2) Velká moderní

Člověk, který si z nabídky na obrázku vybere velkou moderní postel, je rozený vůdce a v této pozici se už osvědčil. Možná proto, že kompromisy nejsou na jeho repertoáru. V práci i v osobním životě je odvážný. Často bývá pro ostatní inspirativním vzorem, který okolí motivuje k lepším výsledkům na cestě za úspěchem. Současně také bývá pilířem jistoty. V nastaveném trendu pokračujte a nevybočujte z této trasy.

iZdroj fotografie: Depositphotos

3) Jednolůžko

Jakmile jste se rozhodli pro jednolůžko, pravděpodobně jste aktivní a cílevědomí lidé, kteří momentálně věří téměř výhradně jen sami sobě a svým schopnostem. Velmi tvrdě pracujete, jste kreativní a úspěšní. Máte velké plány i odvážné nápady, které se nebojíte realizovat. Přestože na každé cestě jsou překážky, umíte se s nimi vypořádat a máte šanci dosáhnout úspěchu. Důležité je, abyste správně rozvrhli síly a nevyhořeli, takže nezapomínejte na odpočinek.

4) Pohovka

Považujete-li odpočinek na pohovce za nejatraktivnější, jste analytický typ. I když by gauč mohl spíš evokovat lenost, podle psychologů je symbolem absolutního sebeovládání. Chcete mít všechny aspekty života zcela pod kontrolou. Býváte velmi precizní, hodně plánujete, analyzujete a reportujete. Může se ale stát, že vás detailní rozbory a příprava zaměstnají natolik, že pak zbývá už jen málo času na realizaci plánů. Najděte rovnováhu. Uberte na plánování a přidejte na akceschopnosti.

5) Manželská

Když jste zvolili obrázek manželské postele, patříte mezi extroverty, kteří si nijak zvlášť neužívají samotu. Jste společenští lidé, kteří si život bez partnera, rodiny, přátel a kolegů neumí představit. Cítíte se ve společnosti jako ryba ve vodě. Rádi navazujete nové kontakty a vztahy nebo objevujete pro vás dosud neznámé oblasti. Pohání vás touha vyzkoušet a poznat něco nebo někoho nového. Jděte si za tím, ale současně nezapomínejte ani na staré dobré přátele.

iZdroj fotografie: Unsplash

6) S nebesy

Pokud vás nejvíc oslovila postel s nebesy, buďte obezřetní. Zamyslete se nad svým postojem k ostatním lidem. Takové lůžko si totiž vybírají sebestřední lidé, které naprosto nezajímá okolí. Veškerou pozornost soustřeďují sami na sebe, na své záležitosti, na své problémy. Okolí vás zřejmě vnímá jako uzavřeného a možná i egoistického člověka. Pokud nechcete mít pověst divného samotáře nebo arogantní primadony, asi by stálo za to být k okolí otevřenější a víc se o něj zajímat.

Co si myslíte o výsledku obrázkového testu?

Zdroj: AllTime
Diskuze Vstoupit do diskuze
71 lidí právě čte
Zobrazit další články