Na oslavu výročí 50 let od svatby muž připravil kouzelné překvapení. Zabralo mu to celé pole a dělá radost celé vesnici

Když spolu manželé vydrží padesát let, sluší se na oslavu zlaté svatby přichystat výjimečné překvapení. To, co ale udělal jeden farmář pro svoji celoživotní lásku, vyráží dech.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Vymyslet způsob, jak překvapit dlouholetého partnera na výročí svatby, bývá oříšek. S přibývajícími roky je totiž stále těžší vymyslet dárek, který by milovanou osobu skutečně potěšil a nejlépe i ohromil. Obzvlášť když jde o kulaté výročí. Jako v případě manželů Wilsonových z amerického Kansasu, kteří spolu jsou už neuvěřitelných padesát let. K výročí žena dostala vskutku kouzelný dárek.

Farmář pro manželku vysadil 1,2 milionu slunečnic

Farmář Lee Wilson chtěl svoji ženu Renee na kulaté výročí překvapit něčím speciálním. Poznali se už na střední škole, ale na první rande si museli počkat. Mladá studentka měla kluky od rodičů zakázané, dokud jí nebude 16 let. „V den jejích šestnáctých narozenin jsem jí zavolal a tehdy jsme spolu začali chodit. Naše první rande byla párty na kolečkových bruslích,“ řekl farmář serveru TheGuardian.

Pár nemohoucích seniorů

Poprvé se potkali v batolecím věku. Celkově se znají 82 let a nyní slaví 64. výročí svatby

Po první schůzce prý Lee věděl, že Renee je ta pravá. Na oslavu půlstoletí společného života chtěl přichystat výjimečný dárek. „Oslavujeme 50. výročí svatby. Hodně jsem o tom přemýšlel a ona měla slunečnice vždycky ráda. Tak jsem si řekl, že je ta správná doba na zasazení slunečnic pro mou ženu,“ svěřil se farmář televizi ABCNews. Pečlivě se na to připravoval dopředu.

Květiny vykvetly přesně na výročí manželů

Namísto obligátního pugetu slunečnic vysadil s pomocí svého syna tajně na každý akr 15 000 kusů rostlin. Na celé jeho osmdesátiakrové pole se vešlo celkem 1,2 milionu slunečnic. O malé rostlinky se farmář pečlivě staral, aby podle jeho plánu zazářily ve správný čas. V den jejich padesátiletého výročí svatby slunečnice skutečně rozkvetly do plné krásy.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený ABC News (@abcnews)

Manželův velkolepý dárek Renee skutečně ohromil. „Cítila jsem se díky tomu velmi výjimečně. Nedokážu si představit krásnější dar k výročí svatby, než je tohle pole slunečnic,“ svěřila se dojatá manželka farmáře. Přestože květiny byly zasazeny pro Renee, jejich krása dělá radost celé vesnici a láká návštěvníky z celého státu Kansas, kteří se jezdí na zlaté pole dívat. Přestože to pro pár byl úžasný zážitek, nemá Lee v plánu ho opakovat. Vyzývá ale ostatní, aby tento skvělý nápad na dárek vyzkoušeli.

Co říkáte na neobvyklý dárek k výročí?

Diskuze Vstoupit do diskuze
107 lidí právě čte
Zobrazit další články