Odmítala už nadále snášet šikanu od svého manžela, a tak sbalila své 4 děti a utekla. S minimem peněz si vlastníma rukama postavili dům

Opustit manžela je velký krok, kterého Cara ale nikdy nepřestane litovat. Se 4 dětmi postavila úžasný dům.

Žena s hodinkami i Zdroj fotografie: Piqsels
                   

Týrání je ve vztahu bohužel velmi časté, a to napříč kontinenty. Možná častější, než si myslíte. Web i60 dokonce uvádí statistiku, kdy každá třetí žena je obětí domácího násilí a teroru. Jednou z nich byla i Cara Brookinsová, milující matka 4 dětí, pro které by udělala všechno na světě. I ona měla smůlu na partnera, který jí posouval sebevědomí stále na nižší hodnotu a rozhodně nezůstával „pouze“ u psychické šikany. To, co dokázala, je nesmírně imponující a obdivuhodné.

Minimum financí využila naplno

Jednoho dne ale Cara řekla DOST. Jen málo žen má natolik silnou osobnost, aby partnera skutečně dokázaly opustit. A neodešla sama, vzala s sebou samozřejmě i všechny své děti. Ale uživit tolik ratolestí není samo sebou, nehledě na to, že jim chtěla zajistit i důstojné bydlení, ve kterém by se jim v budoucnu dobře žilo.

Problém ale představovaly velmi omezené finance, kterými disponovala. Provizorní bydlení také nebylo nejlevnější a její vidina vlastního domu se pomalu rozplývala. Do chvíle, než uviděla pozemek se základy, který byl na prodej a finančně dostupný. Neváhala a všechny peníze vynaložila na koupi pozemku a materiálu, který věděla, že bude potřebovat. „Kromě mých dětí nebyl nikdo, kdo by si myslel, že je to dobrý nápad,“ řekla Cara pro deník DailyMail.

Hodiny strávené nad YouTube

A tak začala další, velmi náročná kapitola jejího života. Neměla dostatek peněz, aby mohla najmout dělníky, kteří by jí pomohli dům postavit. A tak v každé volné chvíli sledovala ona i její děti, které s celým procesem stavby pomáhaly, videa na YouTube. Od úplných základů společně budovali svůj domov, kousek po kousku.

A preview of the Brookins family. Cara Brookins upcoming book „Rise“ is based on a series of traumatic events her…

Zveřejnil(a) Ashley Murphy dne Středa 30. září 2015

Co se jim podařilo, je opravdu nevídané. Dům je nádherný a s odstupem času Cara říká, že je to jako rodinu velmi stmelilo. A rozhodně nelituje, že manžela opustila, stejně jako Michelle, jejíž příběh DámskýDeník také zveřejnil. Tato žena čelila nesmírně žárlivému muži, který ji dokonce střežil kamerovým systémem.

Jak byste otázku bydlení řešili vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
64 lidí právě čte
Autor článku

Hana Tvrdá

Zobrazit další články