11letý Kryštůfek v soutěži prozradil víc, než by možná měl: „Mám 3 maminky,“ řekl

Dvanáctiletý chlapec by strčil do kapsy nejednoho učitele matematiky. Jeho schopnosti jsou impozantní.

i Zdroj fotografie: S vědomím FTV Prima
                   

Všechny porotce talentové soutěže Česko Slovensko má talent ohromil sebevědomý příchod chlapec se štosem papírů v rukou. Hned v první okamžik na jevišti tento sympatický školák oznámil, že má pro porotce papíry, aby mohli jeho výkon náležitě zkontrolovat. Diváci okamžitě propadli jeho charisma, které doslova vyzařovalo také z jeho kouzelného vzezření.

Detaily o rodině

Zanedlouho došel až k dlouhému stolu porotců a ukázal Jakubu Prachařovi konkrétní části v přiložených papírech. Porotkyně Lucie Bílá v tuto chvíli vznesla otázku, jestli se domnělý soutěžící pouze někomu neztratil. Ten však zanechal ledový klid a pokračoval ve svém představení. Kryštof oznámil celému sálu, že bude nejprve zpívat finskou písničku a potom recitovat Ludolfovo číslo.

Dále porotce zajímalo, co Kryštofa vedlo k volbě prezentování zmíněných aktivit. Finská píseň byla prý velmi zajímavá a slavná matematická hodnota vznikla z pouhé nudy. Kromě toho prozradil, že mu bude brzy dvanáct let a do Bratislavy ho přivezla jeho maminka. To však nebylo to jediné, co o sobě a své rodině sdělil. Z některých detailů se Kryštofovi rodiče červenali.

Finská píseň

Nejprve začal Kryštof recitovat celou desetinnou část Ludolfova čísla. Všichni porotci jeho výkon pečlivě kontrolovali. Neudělal ani jednu chybu a získal obrovský potlesk. Následovala již zmíněná finská píseň s velmi zajímavým rytmem. Lucie Bílá se poté zeptala, o čem Kryštof vlastně zpíval. Dotaz ho nijak nezaskočil a sdělil detaily o romantické dějové lince.

Celý sál se dvanáctiletého soutěžícího nemohl nabažit. Není tak divu, že Kryštof získal plný počet kladných recenzí, které mu umožnily postup do dalších kol. Před odchodem z jeviště měl ještě jednu prosbu, jíž své vystoupení dokonale zakončil. Požádal o podpisy všech přítomných porotců. Tento soutěžící jim pravděpodobně už navždy zůstane v paměti.

Jak se vám Kryštofovo vystoupení líbilo?

Diskuze Vstoupit do diskuze
51 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ocet má na zahradě 3 způsoby uplatnění: Proti plevelu, škůdcům i jako čistič
Události247.cz
Události247.cz
Konsolidační balíček dostává svou podobu, předčasný důchod bude zřejmě minulostí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Superpotravina med: Potravina plná vitamínů pomůže nejen na nachlazení
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství