Čtyřnohý Beethoven: Majitel nastražil na svého psa kameru. Tajné záběry zachycují, jak hraje na klavír a u toho „zpívá“

Zaměřil se na stížnosti svých sousedů a nainstaloval doma skryté kamery. Hned zjistil, odkud vítr vane. Domnělým hlukem bylo totiž hudební představení jeho malého pudla.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Tento bílý pudl se jednoduše bavil hrou na klavír, zatímco jeho majitelé byli venku. Další hudebně založený pes obšťastnil miliony lidí po celém světě. Všichni jej zkrátka naprosto milují. Na videu lze vidět, jak bílý psík vyskočí na klavírní stoličku a rozehraje se. Jeho vzrůst humorně kontrastuje s velikostí celého klavíru i klavírní stoličky. Tento rozdíl dodává záznamu ještě roztomilejší a milejší nádech.

Nemohou uvěřit vlastním očím

Po provedené rozcvičce najde pes svůj ideální tón. Následně začne házet hlavou do všech stran a výt. Mazlíček jménem Herbert Howells prokládá své vystoupení na klavír rytmickým vyjeknutím. V jednu chvíli tak obstarává hudební sólo i doprovod, o kterém jste původně nevěděli, že ho potřebujete slyšet. Diváci nemohou ověřit svým vlastním očím. Není přece možné, aby mohl pes zpívat a hrát na klavír.

V závěru svého zvířecího vystoupení čeká štěně na potlesk publika. Když se nedostaví, svůj výkon ukončí seskokem z klavírní stoličky. Dělá, jako by se nic nedělo. Nepřipadá mu nijak zvláštní, že si krátí volné chvíle u klavíru. Jeho majitelům ovšem ano. Spíše než zvláštní jim přijde koníček jejich čtyřnohého přítele komický. Stojí za to ho ukázat širší veřejnosti.

Objevil psího viníka

Jde o virtuózní sólo podané s nadhledem. Bravo tomuto pejskovi, který potřeboval jen trochu soukromí, než našel odvahu předvést svůj životní výkon. Nejprve jej podpořila domnělá samota, tedy prázdný dům a ticho. Když se však objevil jeho pán s kamerou a očividně byl pohledem na svého mazlíčka nadšen, tak se štěně nebálo a pokračovalo dále. Nechalo se naprosto unést svými emocemi.

iZdroj fotografie: Piqsels

Jedna z verzí tohoto příběhu tvrdí, že majitel domu obdržel stížnosti na hluk od sousedů. Teprve poté při pohledu na domácí kameru objevil psího viníka. Kdo by to byl čekal? Navíc, co chcete sousedům říct na vysvětlenou. Že si váš pes jen tak hraje na klavír by pravděpodobně moc nepochopili. Možná to byl hlavní důvod, proč chtěli majitelé štěněte zachytit jeho chvilky u nástroje i na obrazovku.

Co byste v takovém případě řekli sousedům?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
150 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články