Chlapeček nakreslil obrázek vlastní rodiny jako dárek pro tatínka. Když výkres viděla maminka, málem dostala infarkt

Když žena našla v manželové knize obrázek, nejprve si řekla, jak jsou jejich děti šikovné. Jenže tomu nakonec bylo úplně jinak, než se původně zdálo.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Všechny děti si rády kreslí a potom své výtvory dávají rodičům. Stejně tomu bylo i u chlapečka, který namaloval svoji rodinu a dal obrázek tátovi ke Dni otců. Jenže když tento obrázek uviděla jeho žena, zjistila, že před ní manžel skrývá velké tajemství. Zlomilo jí to srdce a manžela už nechtěla nikdy vidět.

Myslela si, že našla lásku svého života

Žena jménem Belinda se seznámila s Eddiem na internetové seznamce. Začali si dopisovat a jejich rozhovor byl stále vřelejší a intimnější – prostě si postupem času opravdu rozuměli. Eddie pracoval pro ropnou společnost a jeho pracovní doba byla trošku zvláštní. Byl 8 dní mimo domov a potom měl 6 dní volno. Belinda si na to ale zvykla a tento způsob života bez problému přijala.

iZdroj fotografie: Pixabay

Po porodu to bylo náročné

Belinda a Eddie se po nějaké době vzali a nic nebránilo tomu, aby začali plánovat rodinu. Netrvalo dlouho a Belinda sdělovala Eddiemu, že čekají dvojčata. Oba byli štěstím bez sebe a moc se těšili, až budou doma všichni čtyři. První měsíce po porodu byly pro Belindu opravdu náročné, protože byla 8 dní doma bez manžela a dvojčata vyžadovala opravdu hodně pozornosti.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Našla zajímavý obrázek

Jakmile ale dvojčata povyrostla, vyhrála si sama se sebou a Belinda se mohla v klidu vrátit do práce. Jednoho dne, když byla sama doma, si chtěla odpočinout u nějaké knížky. Vzala si z police knížku, kterou často četl její manžel. Když ji otevřela, vypadla na ni dětská kresba.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Přišlo jí velice hezké, že si její muž dal obrázek jednoho z jejich dětí jako záložku. Když se ale na kresbu podívala pozorněji, byla v šoku. Na obrázku bylo totiž napsáno: „Tatínkovi ke Dni otců, Nate.“

Eddie žil dvojí život

Kresba byla velice roztomilá, ale problém byl v tom, že ani jedno z jejich dětí se nejmenovalo Nate. Když se Eddie vrátil domů ze služební cesty, Belinda mu kresbu ukázala a chtěla vědět všechno. Eddie se přiznal, že ve městě, kde pracuje, měl i další rodinu. S jeho druhou ženou Natašou měli syna jménem Nate. Belinda okamžitě vyhodila Eddieho z bytu a zařídila, aby to stejné udělala i Nataša.

Setkali jste se někdy s takovým podvodníkem?

Zdroj: Transparency

Diskuze Vstoupit do diskuze
123 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Jablka z obchodu nestačí opláchnout čistou vodou. Pro zbavení „atraktivního povlaku“ je potřeba víc
Události247.cz
Události247.cz
Nechutná praxe: Některé obchody prodávaly zákazníkům jídlo prošlé až dva roky
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Chrápání: jaké jsou jeho příčiny a jak se ho zbavit
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Buddhističtí mniši mumifikovali svá těla zaživa. Znamenalo to nejméně 2 000 dní dobrovolného utrpení