Odhalte své silné a slabé stránky pomocí životního čísla. Odvíjí se od data narození –⁠ výpočet je snadný

Váš den a čas narození má svůj důvod. Nic se totiž neděje jen tak náhodou. Vaše duše se z nějakého důvodu rozhodla vrátit na Zemi.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Datum a čas vašeho narození tvoří to nejosobnější číslo, které prozradí mnoho o vašem já. Pokud toto čtete, pravděpodobně se považujete za duchovního člověka. Pokud se chcete dozvědět víc o datu svého narození, je třeba začít výpočtem vašeho takzvaného rodného čísla. To však nemá nic společného s rodným číslem, které používáte u lékařů a na úřadech.

Začít musíme výpočtem

Vypočítat vaše rodné číslo nebo číslo narození je opravdu snadné. Musíte jen sečíst všechna čísla z data svého narození. Sčítat je třeba tak dlouho, dokud vám nezbude jednociferné číslo. Pokud je vaše datum narození 20. 12. 1983, pak počítejte takto: 2 + 0 + 1 + 2 + 1 + 9 + 8 + 3 = 26 = 8 (2 + 6). Vaše rodné číslo je v takovém případě 8. Význam vašeho rodného čísla přibližuje vaši povahu, vztah k životu i vaše životní poslání. Každé číslo má svou charakteristiku.

Číslo 1 – Čaroděj

Číslo 1 je číslo stvoření. Je spojeno s nadvládou, mistrovstvím a dokonalostí. Máte silnou vůli, kterou rádi prosazujete. Předpokládá se, že lidé, kteří se narodili pod vlivem tohoto čísla, jsou dobrými čaroději. Vyvarujte se však ovládání a manipulaci ostatních. Jste nezávislí, kreativní a ambiciózní.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Číslo 2 – Empatie

Pokud vám vyšlo číslo 2, jste citliví na energie kolem vás. V žádném případě nemůžete zůstat v místnosti, kde je negativní energie. Jste harmonický a citlivý člověk. Nemáte rádi těsné oblečení a nesnesete, pokud někdo nadává. Snadno pocítíte soucit s ostatními. Číslo 2 znamená hlavně smyslnost a spravedlnost.

Číslo 3 – Trojitý měsíc

Číslo 3 představuje tři fáze měsíce. Jste vlastně trojité bohyně. Hluboko v sobě máte zakořeněné schopnosti tvoření a ničení. Měli byste být opravdu opatrní na to, co si přejete. Vaším kouzelným darem je, že vaše myšlenky a přání se mohou velmi rychle stát skutečností. Máte silné komunikační nadání. Díky tomu můžete být úspěšní spisovatelé nebo třeba učitelé. Lidé s číslem 3 jsou stabilní, společenští a talentovaní.

Číslo 4 – Elementalista

Čtyřka vyznačuje 4 živly země. Oheň, vzduch, vodu a zemi. Obnovujete své energie právě pomocí rovnováhy čtyř živlů. Jste moudří a máte moudrou mysl. Neustále čerpáte energii z živlů, proto je těžké vás proklínat. Živly vytvářejí magické silové pole ve vašem okolí a chrání vás před negativitou. V numerologii znamená číslo 4 vytrvalost, trpělivost a odhodlání. Jste svědomití, pořádní, praktičtí a ambiciózní.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Číslo 5 – Spiritualista

Pátý element. To je to, co symbolizuje číslo 5. Tedy duchovní království. Jste vysoce duchovní člověk a můžete snadno obnovit své síly z duchovních praktik. V numerologii vaše číslo představuje lásku ke svobodě, ale také lásku k neklidu. Můžete se přistihnout, že snadno měníte názory a úhly svého pohledu.

Číslo 6 – Sluneční učeň

Slunce a vše, co pochází z tohoto světelného zdroje, symbolizuje číslo 6. Máte v sobě silný proud energie. Jste léčitel a průvodce. S velkou mocí však přichází také velká zodpovědnost. Naučte se využívat velkou moc etickým způsobem. Máte silný smysl pro krásu a jste rodinný typ. Potřebujete klidné a harmonické prostředí. V srdci máte mnoho lásky a tepla. Jste spolehliví, věrní a spravedliví.

Číslo 7 – Měsíční učeň

Měsíc a veškerou magii, která z něj pochází, symbolizuje číslo 7. Rádi praktikujete rituální magii. Nikdy neuděláte stejnou chybu dvakrát a důvěřujete své intuici. Míváte prorocké sny, je však třeba se je naučit správně interpretovat. Podle numerologie jsou lidé s číslem 7 citliví, nezávislí, výtvarně nadaní a mají velkou fantazii.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Číslo 8 – Tradiční čarodějnice

Toto číslo je považované za jedno z nejmagičtějších. Odpovídá osmi světovým stranám. Máte v sobě velmi silný kompas a dokážete odlišit správné od špatného. Lidi soudíte podle jejich osobnosti. Numerologie říká, že působíte sebevědomě a mocně. Máte mnoho nápadů a skutečný organizační talent. Jste racionální a objektivní. Vysokou prioritou jsou pro vás nejen etické hodnoty, ale také životní styl.

Číslo 9 – Šaman

Poslední číslo je číslo 9. Symbolizuje spojení všech výše uvedených bodů. Znamená všechny začátky a všechny konce. Alfu a omegu. Proto můžete vidět věci jako nikdo jiný. Vaším darem je umělecká, kreativní povaha. Situace často vidíte ze zajímavé perspektivy. Osobnosti s číslem 9 jsou idealistické, empatické, citlivé, soucitné a duchovní. Mají společenské a sociální cítění. Zachovávají vždy klidnou mysl a řeší problémy bez stresu. Mají také přirozenou schopnost cítit duchy.

Jaké je vaše životní číslo? Sedí na vás popis?

Zdroj: SpiritHandBook

Diskuze Vstoupit do diskuze
66 lidí právě čte
Autor článku

Lucie Mašínová

Mou velkou zálibou jsou životní příběhy. S více než 8 lety zkušeností, sdílím s čtenáři nejen fakta, ale i svůj jedinečný pohled. Mé články jsou směsicí emocí, která nikoho nechává chladným. Vstupte do mého světa a připravte se na nezapomenutelnou jízdu skrze slova a příběhy.

Zobrazit další články