Eva Holubová by ráda napsala knihu: „Pozor, žádný drby. Pouze zážitky, které mně pomohly vstát z popela,“ nastínila

Ke svým fotkám se slavnými muži přidala Holubová dlouhý text popisující její aktuální pocity. Zmínila také návrh na novou knihu, kterou by ráda v budoucnu vydala.

Eva Holubová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Milovaná herečka Eva Holubová (64) se nedávno na svém instagramovém účtu čítajícím přes 225 tisíc sledujících podělila o své zkušenosti a plány do budoucna. Již v roce 2010 vydala spolu s moderátorem Janem Krausem knihu s názvem Pravdu, prosím!. Jednalo se o dílo plné nadhledu, občasné ironie, ale rovněž upřímnosti a zamyšlení. Ačkoliv od té doby další knihu Eva nesepsala, možná se k tomu schyluje.

Herečka se fanouškům svěřila

Diváci, kteří Evu na sociálních sítích dlouho sledují, jsou na její popisky plné úvah, názorů i emocí již zvyklí. Jeden takový příspěvek s delším textem byl na Evin Instagram přidán také 11. června. Celý odstavec uvedla Eva slovy „Buona domenica!“, což by se volně dalo přeložit jako „Přeji hezkou neděli!“. Nikdo ale nečekal to, co po veselém úvodu následovalo.

Zprvu psala o soudržnosti lidí

Již první část byla plná silných slov. „Včera jsem zažila úžasnou sobotu, jako dlouho ne. Byly jsme s přítelkyní na procházce, obědě a další procházce. A bylo to moc silné. A zřejmě pouze naše, že o tom psát nemůžu, snad jen tolik, že bychom neměli zůstávat se svým trápením sami, že bychom měli mít čas otevřít druhému svou náruč, sílu podat pomocnou ruku.“

Je vděčná za své přátele

Eva Holubová se rozhodla veřejně vyjádřit vděčnost za všechny své přátele a zmínila také, že by právě o nich ráda napsala knihu. Řekla, že by čtenářům chtěla přiblížit jejich humor, sílu, výhry, ale i prohry, ze kterých jistě plyne nějaké poučení či rada do života.

„Některé znám kratší dobu, jiné delší, některé více do hloubky, jiní mne neustále ještě překvapují, co z jejich hlubin vypluje na povrch, co moře vyplaví. Sem to psát nechci, ale co kniha? Zajímalo by vás to? Pozor, žádný drby, pouze zážitky, které mně pomohly povstat z popela, ulehčily prohru a naučily mě neposrat se, ale ani se nebát výhry. Mám ve svém telefonu fotky s mnoha staršími chlapci, pouze se sem nevešli nebo jsem nenašla foto.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Eva Holubova (@evaholubovaofficial)

Přidala fotky se známými muži

„A ještě jedna věc, už je to 6 let, a já, když nechci, nikdy nejsem sama. 6 let a já si to naplno uvědomuju až teď! Schválně, který z ‚vystavených‘ by vás zajímal nejvíc? Pište směle svého favorita.“ Poté k celému textu přidala fotografie s muži, kterými byli například Václav Havel či Petr Pavel. Fanoušci, nadšení z návrhu nové knihy, posílali Evě podporující komentáře a debatovali o svých favoritech.

Ve kterém filmu se vám Eva Holubová líbila nejvíce?

Diskuze Vstoupit do diskuze
101 lidí právě čte
Zobrazit další články