Musela cestovat letadlem se svou nemocnou dcerou. Zámožný cizinec jí však daroval své místo v 1. třídě

Když pasažér první třídy slyšel příběh maminky, která cestovala se svojí nemocnou dcerou a jejím dvojčetem, ochotně jí nabídl své místo v první třídě.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Představa, že by rodiče měli trávit se svými malými dětmi několik hodin v letadle, je pro mnohé nepřípustná. Spousta lidí nezvládá létání i bez zodpovědnosti, které s sebou péče o miminka přináší. Kelsey Zwick byla nucena cestu letadlem podstoupit, aby pomohla své dceři, a měla z toho obavy. Naštěstí se na ni při letu z Orlanda do Philadelphie usmálo štěstí. Lidé jsou stále více než ochotní pomáhat. 

Jedna výzva za druhou pro maminku dvojčátek

Její situaci si mnoho lidí nedokáže představit, jelikož necestovala sama, ale dokonce se dvěma dcerami. Jedna z nich je navíc vážně nemocná a vyžaduje téměř stálou pozornost. Pro Kelsey se tak tento let stal opravdovou výzvou. Tato cesta však byla nutná, protože se potřebovala se svojí nemocnou dcerou Lucy dostat do filadelfské dětské nemocnice. 

iZdroj fotografie: Se souhlasem Kelsey Zwick

Už při jejím těhotenství se zjistilo, že se vyskytly obtíže, které mohou mít vliv na zdravý vývoj jejích dcer. Kvůli této komplikaci se holčičky narodily o jedenáct týdnů dříve. Lucy měla opravdu těžký počáteční vstup do života, protože v pouhých dvaceti devíti týdnech byla diagnostikována s chronickou poruchou plic. Prvních pár měsíců tak strávily všechny na jednotce intenzivní péče se snahou, aby bylo Lucy lépe.

Jakmile přišla chvíle, kdy se matka i s dcerkami dostala konečně domů, byla to úleva. Nebyl to však konec s bojem za zdravé plíce u Lucy, protože i po propuštění z nemocnice musela nosit dýchací přístroj. V době letu letadlem už na tom byla holčička o dost lépe, její potřeba vysokého přísunu kyslíku se značně snížila. Avšak stále bylo nutné, aby přístroj použila v noci.

Pomoc nabídl muž se srdcem na pravém místě

Jason Kunselman z Mechanicsburgu v Pensylvánii procházel letadlem do první třídy, když si všiml dýchacího přístroje a zeptal se na něj Kelsey. Jason byl poměrně zámožný muž, který pracoval jako inženýr. Jakmile nastala doba jeho narozenin, rozhodl se letět za odpočinkem. Poté, co se dozvěděl o Kelsey, neváhal a vyhledal letušku, aby jí oznámil svůj záměr.

iZdroj fotografie: Se souhlasem Kelsey Zwick

Když se po chvíli u Kelsey objevila letuška s oznámením, že si s ní nějaký džentlmen chce vyměnit místo v první třídě, příval emocí ji dohnal k slzám. Jakmile se dostala k nabídnutému místu, nemohla uvěřit svým očím nad pohodlím, které nabízelo. Tento akt dobroty jí usnadnil cestu a dopřál jí zasloužený komfort. Bylo to poprvé, co cestovala s dívenkami po porodu. Znala bohužel pouze cesty plné strachu, kdy létala po nemocnicích za operacemi plodu, při kterých mohly její milované dcerky zemřít.

Jak byste se v takové situaci zachovali vy?

Zdroj: DailyMail

Diskuze Vstoupit do diskuze
92 lidí právě čte
Autor článku

Šárka Šumná

Zobrazit další články