Využil své odstáté uši a začal na ně hrát. Nevidomý mladík si v talentové soutěži získal spoustu fanoušků

Nevidomý mladík přišel do televizní soutěže předvést svůj speciální talent — hru na uši. Zaskočil tím všechny přítomné v sále.

i Zdroj fotografie: S vědomím FTV Prima
                   

Představení mladíka, který na sociálních sítích vystupuje pod přezdívkou Dragunov, bylo rozhodně největším překvapením této epizody Česko Slovensko má talent. Šokované porotě předvedl bizarní hru na uši, kterou doprovodil vlastním zpěvem. Eva Holubová přiznala, že se mu ji povedlo rozesmát, ale zbytek byl rozpačitý.

Na internetu není nováčkem

Dragunov má na sociálních sítích dohromady stovky tisíc sledujících. Jeho fanoušci ho léta povzbuzovali, aby se vydal svůj speciální talent předvést do některé ze známých televizních soutěží, a on tak letos učinil. Umí totiž hrát na své uši a u toho zpívá známé písničky, na čemž si postavil celou svou kariéru. Kromě toho informuje fanoušky o tom, jaké to je být v kůži slepého člověka.

Od dvou let je zcela nevidomý

Chlapec se narodil jako úplně zdravé miminko, takže jeho sledující zajímalo, kdy a jak oslepnul. Podělil se s nimi o to ve videu, kde zmínil, že ve dvou letech přišel o zrak ze dne na den. Rodiče se s ním ihned vydali k lékaři, který konstatoval hroznou věc. Už od narození mu postupně odcházely nervy v sítnici, a kvůli tomu se stal nevidomým.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Své fanoušky motivuje

Na svém TikToku sdílí naučná videa, v jednom z nich například vysvětloval, jak funguje telefon upravený pro nevidomé. Sdílí také poselství, aby lidé nesoudili knihu podle obalu. Kromě toho tak fanouškům ukazuje, že pokud budou chtít, mohou dosáhnout všeho. „Nikdy se nevzdávej, dělej, co tě baví, a stůj si za svým snem,“ to je také jeho motto.

Reakce na vystoupení byly různé

Své životní heslo se vydal dokázat také do Česko Slovensko má talent. Předvedl dvě krátké písničky pomocí hry na uši a zpěvu, přičemž publikum zareagovalo rozpačitě. Eva Holubová ale přiznala, že ji rozesmál, a poradila mu, aby proto změnil profesi. Podle ní by se měl jednoznačně stát komikem, s čímž souhlasí i mnoho diváků talentové soutěže.

Premiérové díly zábavného pořadu běží každou sobotu od 20:15 na Primě.

Jak se vám líbí vystoupení nevidomého mladíka?

Zdroj: FTV Prima
Diskuze Vstoupit do diskuze
109 lidí právě čte
Zobrazit další články