Netvor svázal štěněti čumák stahovací páskou a ještě se pochlubil fotkou na internetu. Vadilo mu, že štěká

Štěkající pes ho rozčiloval natolik, že se rozhodl situaci vyřešit po svém. Ohavným činem se následně pochlubil na sociálních sítích.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Ohavným činem se na internetu pochlubil mladý muž z Oregonu, kterého rozčilovalo štěkání psa jeho přítelkyně. Situaci se rozhodl vyřešit neomluvitelným způsobem.

Psí štěkání ho štvalo

Kdo má psa, ten ví, že psi zkrátka štěkají. Je to jejich přirozenost. Štěkání dokáže být otravné a může nám lézt na nervy, nicméně rozhodně to není důvod, proč bychom se k živému zvířeti měli chovat odporným způsobem. Přesně to předvedl mladík z Oregonu, který podle webu Newsner nadále nesnesl štěkání psa své přítelkyně.

Situaci vyřešil odporným způsobem

Je tolik způsobů, jak psa přimět, aby přestal štěkat. Zpravidla k tomu má nějaký důvod, například potřebuje vyvenčit, má hlad, něco se mu nelíbí nebo na něco upozorňuje. Onen muž se ale k domácímu mazlíčkovi své partnerky nezachoval s respektem, ba naopak, jeho jednání hraničí s týráním.

Smutný bílý pes pudl iZdroj fotografie: Depositphotos

Aby psa utěšil a ten přestal štěkat, vzal stahovací pásky a stáhnul s nimi malému štěněti tlamu. Fotografií se pak pochlubil na internetu, kde možná očekával, že se dočká pochopení nebo snad potlesku. Z fotografie bylo patrné, že páska omotaná okolo čumáku bezbranného zvířete je utažená až příliš, což mu muselo způsobovat bolest.

Dočkal se obrovské vlny kritiky

Tyran z Oregonu se krátce po zveřejnění fotografie na svém facebookovém profilu dočkal obrovské vlny kritiky. S tím rozhodně nepočítal a situace ho zaskočila. Lidé mu do komentářů pod fotkou psali, že jeho chování je odporné, že by se měl stydět a že by mu měl někdo udělat totéž, popisuje vývoj situace web Pokukaj.

„Co ty jsi za zrůdu?“ rozčiloval se jeden z uživatelů sociální sítě Facebook. A rozhodně nebyl jediný, koho tento počin rozhořčil. Mladík se poté ještě chvíli snažil bránit, že šlo pouze o vtip, ale pochopení se tedy rozhodně nedočkal. Ba spíše naopak. Nenávistné komentáře přibývaly ohromnou rychlostí a vyjadřovaly jasný nesouhlas.

Nedlouho po zveřejnění fotografie uživatel, kterého po tomto činu můžeme označit za tyrana, svůj profil na Facebooku smazal. Případem se začala zabývat policie, která situaci převzala do svých rukou. Můžeme jen doufat, že přítelkyně onoho mladíka, která byla majitelkou nebohého štěněte, od tohoto muže odešla a psa ochránila.

Co si o tomto ohavném činu myslíte?

Diskuze Vstoupit do diskuze
144 lidí právě čte
Zobrazit další články