Když přišel od hlavy až k patě potetovaný zamračený muž na podium, publikum bylo značně vyděšeno. Jakmile otevřel ústa, lidé byli v euforii

Když vstoupil Edel Pierre na jevišti jedné z ruských show, lidé byli kvůli jeho vzhledu zděšení. Avšak poté, co vzal mikrofon do rukou, všem zůstala ústa dokořán.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Je to již pár dní zpátky, co v jedné ruské show vystoupil umělec Edel Pierre. Po jeho příchodu na jeviště lidé byli zděšení a nevěděli, co si mají myslet. Avšak poté, co vzal do svých rukou mikrofon, rozzářil celou halu a publikum se nestačilo divit jeho krásnému hlasu. Umělec překvapil především svým vzhledem, který se jen tak často nevidí.

Musel to být neskutečný zážitek, hlavně pro diváky

Podle informací a komentářů účastníků ruské show bylo po příchodu Edela Pierra několik lidí značně vyděšeno. Všichni z řad hlediště tak na něj ze začátku potichu koukali a čekali, jestli se teda něco bude dít, protože to rozhodně nevypadalo, že chce zpívat. Avšak vyděšené tváře jednotlivců se začali měnit poté, co vzal do svých rukou mikrofon. Jeho hlas byl podle všech, kteří ho slyšeli, úžasný. Lidé tak prý zůstávali s pusou dokořán. 

Mladý zpěvák po získání přízně celého publika se nakonec zalíbil i celé porotě. Uprostřed jeho vystoupení, kdy zpíval rockovou písničku se všichni otočili a z haly se stala koncertní síň. Zpívalo s ním celé publikum a dokonce někteří členové výběrové poroty. Musel to být neskutečný zážitek jak pro něj, tak pro všechny sledující u televizních obrazovek a především pro jeho rodinu.  

Ne nadarmo se říká, nesuď knihu podle obalu

Neříká se tak nadarmo, nesuď knihu podle obalu. Takovýchto případů bývá po celém světě stovky ne-li tisíce. Některé z nich jste již mohli vidět v minulosti například ve velmi oblíbené americké show „America’s Got Talent“, kde se každým rokem objeví deseti tisíce lidí. 

iZdroj fotografie: Depositphotos

Rozhodně tak není nutné soudit člověka podle vzhledu, když ani nevíte, jak krásný může mít hlas. Hlavně jsme v dvacátém prvním století a různá tetování či doplňky ve formě piercingů začínají být velmi oblíbené. 

Zdroj: DailyMail

Diskuze Vstoupit do diskuze
68 lidí právě čte
Zobrazit další články