Bývalá prodavačka práskla, co se děje v obchodech s oblečením. Všechny varuje, aby si příští nákup dvakrát rozmysleli

Na povrch se dostalo šílené tajemství, které mělo být před zákazníky obchodů s oblečením skryto. Mnohým se z toho zvedá žaludek.

Malý chlapec v obchodě i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Nakupování oblečení a obuvi je pro mnoho lidí velkým koníčkem. Procházet obchod plný různých kousků šatstva, sledovat nejnovější trendy a v kabinkách zkoušet nejrůznější módní kombinace, to vše k nákupu prostě patří. Málokdo ale tuší, že věci, které na věšácích visí, nejsou ve většině případů nové a nepoužité. Bývalá zaměstnankyně nejmenovaného obchodu s oblečením prozradila velké tajemství.

Byla nucena nosit prodávané zboží

Po celém světě existuje obrovské množství obchodů s oblečením různých značek. Někteří lidé nakupují levnější kousky, jiní si potrpí na značkové a kvalitní ošacení. Aniž by to kdo tušil, většina obchodů má jedno společné, a to, že oblečení s visačkami není zcela nové a nepoužité. Žena, která byla zaměstnána v obchodě s oděvy, šokovala svým videem, jež zveřejnila na svém TikTokovém profilu s názvem „OctagonGlasses“.

Veřejnosti prozradila, že oblečení prodávané v módních obchodech není tak čisté, jak si každý myslí. Svěřila se s praktikami, které se v jejím bývalém zaměstnání denně prováděly, ona je však dělala nerada. Vedoucí prodejny nutil pracovníky k tomu, aby prezentovali prodávané oděvy na sobě, protože když zákazník vidí dané oblečení na někom jiném, tím spíše si jej koupí, uvádí i web Fakt.

Obnošené věci bez vyprání vraceli do prodeje

Jelikož ale někteří zaměstnanci neměli na koupi nového oblečení peníze, jednoduše si prodávané zboží sundali z věšáku, odstranili visačku a ráno si jej oblékli. Po celodenní směně si většinou upocený oděv svlékli, přidělali zpět visačku a použité oblečení pověsili zpátky mezi ostatní prodávané zboží. Jak se ukázalo v komentářích pod jejím videem, tuto nechutnost provádí i v jiných obchodech s oblečením.

@octagonglasses or maybe our store was really weird lol #clothingstore #washyourclothes #clothes #clothing #psa #storesecrets ♬ Blade Runner 2049 – Synthwave Goose

Jak slečna ve videu doporučuje, rozhodně by si lidé, kteří si zakoupí jakékoli oblečení, jej měli nejprve doma vyprat. A to nejen z toho důvodu, že by mohlo být obnošené prodavačkami, ale mohou na něm být bakterie od jiných zákazníků či přípravky určené k ochraně před plísněmi a škůdci.

Dávejte si tedy dobrý pozor na to, co si v kabinkách zkoušíte. A zakoupené oblečení okamžitě po příchodu domů hoďte do pračky, abyste si ušetřili riziko kožních chorob. A pokud si nevíte rady, jaký je nejvhodnější oděv pro vaši postavu, můžete se inspirovat v článku o základech oblékání, který jsme na DámskémDeníku již publikovali.

Co říkáte na tuto nechutnou praktiku?

Diskuze Vstoupit do diskuze
73 lidí právě čte
Zobrazit další články