Při pohledu na vystoupení této dívky si budete zděšením zakrývat oči. Vypadá, jako by přišla z jiného světa

Podívejte se na vystoupení této šikovné akrobatky. To, co předvádí, je totiž naprosto šílené a velmi nebezpečné.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Tato šikovná gymnastka se chtěla na jedné soutěži ukázat se svým vystoupením, na které trénovala opravdu dlouhou dobu. Jakmile začala, všichni tak nějak tušili, že její představení bude něco, na co do smrti nezapomenou. Vystoupení bylo totiž extrémně nebezpečné, člověk o ni měl opravdu strach. Podívejte se sami na video.

Trénovala opravdu dlouho

Tato šikovná dívka všem ukázala, že svému koníčku skutečně rozumí. Už od malička toužila po tom být slavná, až se jí tento sen nakonec splnil. Dlouhou dobu už dělá gymnastiku a je v tom opravdu moc dobrá. Proto se rozhodla zúčastnit se gymnastické soutěže, kde se alespoň dozví, jak na tom ve svém oboru je.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Těsně před vystoupením byla velmi nervózní, což je naprosto normální, každý by nervozitu z představení před lidmi pociťoval. Jakmile však vstoupila na pódium, všechna nervozita z ní opadla. Poté zazněl první tón skladby, na kterou měla sestavenou choreografii, a ona začala. Jak můžete vidět, měla to pečlivě naplánované.

Její tělo je jako z gumy

Pokud máte rádi velkolepé kaskadérské kousky, bude toto video něco pro vás. Mnoho talentovaných lidí si zamilovalo uměleckou gymnastiku. V tomto sportu nemůžete udělat nic špatně, protože bez ohledu na to, jaký předvedete výkon, si zasloužíte respekt a uznání. Tato dívka se pohybuje, jako kdyby její tělo bylo vyrobeno z gumy. Podívejte se sami, má opravdový talent.

Jaký sport jste v mládí dělali?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
100 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
7 psích plemen, která si skvěle rozumí s kočkami. Jsou trpělivá a nevykazují žádné známky agrese
Události247.cz
Události247.cz
Růst důchodů nekončí: Během následujících měsíců se zvednou hned několikrát. Češi ale vyšší penzi nechtějí hned z několika jasných důvodů
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Fyzioterapeut doporučil 5 cviků, které odbourají bolest zad v bederní oblasti. Navíc posílí okolní svaly, takže fungují i jako prevence
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Miliony mrtvých hladem. V 6. století nad severní polokoulí rok a půl téměř nesvítilo slunce