Při procházce lesem našli zakopaný poklad. Obsah truhly jim změnil život, něco podobného nečekali

Amatérští lovci pokladů narazili na něco mimořádného. Pod povrchem se skrývala stará dřevěná krabička. Nevěřili vlastním očím, když ji otevřeli.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Hledání pokladů se stalo pro mnoho lidí opravdovou vášní. S detektorem kovů se vydávají do přírody v naději, že objeví něco opravdu mimořádného. Neuvěřitelný úlovek se podařil tomuto mladému páru z amerického Bunker Hill. Jedno krásné podzimní odpoledne vyrazili do blízkého lesa a doufali, že najdou předměty z doby občanské války. A skutečně se jim brzy podařilo narazit na mimořádný úlovek.

Vydali se do lesa hledat poklad

Ryan Parsons je pastorem v Bunker Hill v Západní Virginii, uvedl web RelativelyInteresting. Kromě toho je také vášnivým hledačem starých pokladů. Chtěl také jednoho dne ukázat své přítelkyni Lise, jak vzrušující může takové pátrání být. A byla to právě Lisa, které detektor začal pípat v blízkosti starého pařezu, když procházeli lesem plným spadaného listí.

Ryan se pustil do kopání, zatímco Lisa vše pečlivě natáčela, uvedl web AmoMama. Po nějaké době se mu podařilo narazit na starou dřevěnou krabičku, již vytáhl a očistil od bahna. Na jejím víku se nacházel zdobený ornament a také odkazy na biblické verše. Jako pastor nosil Bibli neustále u sebe, a tak si nejprve přečetli verše, na něž bylo odkazováno.

Ukázalo se, že vše je úplně jinak

Matouš 13:44: „Nebeské království je, jako když člověk najde poklad ukrytý v poli. Znovu ho ukryje a pak jde, s radostí prodá všechno, co má, a koupí to pole.“ Ryan čte verš z Bible a Lisa za kamerou neskrývá své vzrušení. Další nápis odkazuje na Přísloví 18:22: „Kdo najde ženu, najde, co je dobré, a dostane přízeň od Hospodina.“ Ryan pomalu otevírá krabičku, v níž leží kousek látky a v něm je něco zabaleného.

žádost o ruku iZdroj fotografie: Depositphotos
Originálnější a napínavější žádost o ruku jste neviděli

Lisa vzrušením ani nedutá, pod látkou se skrývá další malá krabička. Ryan ji otevře, podívá se na Lisu a zeptá se jí: „Vezmeš si mě?“ A najednou to Lise všechno dojde. Ryan vše nahrál tak, aby překvapení bylo opravdu dokonalé. Lisa se chvíli nemůže vzpamatovat, ale pochopitelně, že odpoví ano. To už drží kameru v ruce Ryan a natáčí Lisu, která neví, jestli se má smát nebo plakat.

Ve videu níže se můžete podívat na tu nejoriginálnější a nejnapínavější žádost o ruku, jakou jste kdy viděli. Ryanovi se opravdu povedl neuvěřitelný kousek. Takovou skvěle vymyšlenou žádost o ruku můžeme Lise jenom závidět. Na Dámském Deníku se můžete podívat i na další velmi originální žádost o ruku. Nastávající si myslela, že jede do školy odchytit zaběhlé zvíře, tady na ni však čekali všichni žáci i její budoucí manžel.

Jak byste na takovou žádost o ruku reagovali vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
135 lidí právě čte
Autor článku

Anna Sedláková

Zobrazit další články