Za pomoci žáků a malé lži nalákali pracovnici odchytové služby do školy. Účelem celé akce byla originální žádost o ruku

Pracovnice odchytové služby byla povolána do školy, aby odchytila divoké zvíře. Čekalo na ni však obrovské překvapení, které zcela změnilo její život.

krabička s prstenem i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Znáte to, ráno vstanete, jdete do práce, myslíte si, že vás čeká den jako každý jiný, těšíte se zase domů za rodinou, partnerem nebo prostě jen tak, až si sednete k televizi. Nemyslíte na to, že zrovna tento den by vám mohl změnit život. Stejně jako tato žena, pracovnice odchytové služby, když byla zavolána do školy, kde se údajně měl zvrtnout žert se zvířetem, jejž bylo nyní potřeba najít a chytit. Tam ovšem na ženu čekalo veliké překvapení.

Vtípek se zvířetem se údajně nepovedl

Studenti zavolali na linku pro kontrolu zvířat a snažili se vysvětlit, že se ve škole pokusili o nejapný vtípek se zvířetem, které však uteklo a nyní je k nenalezení. Stanice okamžitě vyslala svou pracovnici do školy, aby situaci vyřešila. Ženu však čekalo velké překvapení. Jakmile vkročila do školy, viděla před sebou dav studentů, za nimiž visel plakát, na kterém stálo: „Vezmeš si mě?“

Následně před ženou poklekl muž, v rukou krabičku s prstenem, a žádal ji o ruku. Žena je naprosto v šoku, vůbec neví, co se to právě děje. Miluji tě a chci s tebou strávit zbytek života,“ můžete slyšet na videu, které obletělo internet rychlostí blesku. Žena souhlasí a při vzájemném objetí všichni přítomní studenti jásají a tleskají.

žádost o ruku iZdroj fotografie: Freepik

Studenti se spojili, aby pomohli s žádostí o ruku

Je úžasné sledovat, jak se všichni studenti spojili, aby pomohli připravit toto nádherné a dojemné překvapení. Nikdo na tento den nezapomene. Dotýká se tolika srdcí. Na videu je zachyceno vše – společná práce studentů, vzájemná láska páru a také pomoc při realizaci dobré věci. Je skutečně velice příjemné sledovat toto video, na němž je zaznamenána pouze čistá radost.

Podívejte se na dojemný moment na níže uvedeném videu:

Students help school resource officer pull off heartwarming proposal
byu/EcstaticSociety4040 inMadeMeSmile

Jak se vám žádost o ruku líbila?

Diskuze Vstoupit do diskuze
110 lidí právě čte
Autor článku

Radka Dobešová

Zobrazit další články