V opuštěném domě své babičky našel tajnou místnost. Stařenka se celé ty roky snažila, aby se o ní nikdo z rodiny nedozvěděl

Vnuk v opuštěném domě své babičky nalezl tajnou místnost, která měla obrovskou historickou hodnotu.

starý dům i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Staré domy a objekty často skrývají velká a záhadná tajemství. Proto mnoho lidí, kteří koupí či zdědí starobylý majetek, objeví při jeho prozkoumávání opravdové skvosty a věci, jež měly být okolí skryty. Takové štěstí měl i muž, který v opuštěném babiččině domě nalezl něco, co stará žena celá léta tajila před ostatními. Z té nádhery se až tají dech.

Tajná místnost jej šokovala

Vnuk se rozhodl, že se vydá do opuštěného a velmi starého domu své babičky, který se nacházel na odlehlém místě. Byl postaven ve zvláštním stylu a jeho architektura na první pohled zaujala nejednoho člověka. Budova totiž, jak píše i web PositiveVibration, připomínala kostel, což ji činilo honosnou a tajemnou zároveň. Už když muž vstoupil do domu, cítil z něj jakési tajemství. To také brzy našel.

Objevil totiž skrytou místnost nacházející se v podkroví. Byla vybavena velkými okny, která umožňovala panoramatický výhled, což vzbuzovalo obrovskou zvědavost. Vnuk netušil, k čemu tento pokoj sloužil, ovšem to mu vysvětlil až zkušený komentátor zabývající se takovýmito opuštěnými domy. Ten také pořizuje videa, která zveřejňuje na YouTube, kde nesměla chybět ani nahrávka z této nádherné budovy.

Pokoj měl obrovskou historickou hodnotu

Nalezená místnost se dle jeho vysvětlení nazývala „Vdovská vyhlídka“, což byl typický rys domů z 19. století. Tento výhled využívaly manželky námořníků, aby tak mohly sledovat moře a vyhlížet své muže. Často se jich ale nedočkaly, a staly se tak vdovami. Odtud se tedy vzal zmíněný název. Navíc tento pokoj sloužil k větrání domu, jelikož okny proudil ven teplý vzduch a naopak dovnitř se dostal chladný vánek.

V ostatních místnostech starého domu se nacházely také starožitné předměty a vzpomínky na babičku, které zde vnuk našel. Uchovala se zde tak babiččina historie, která by jistě neměla být zapomenuta. Zveřejněné video má více než 6 milionů zhlédnutí a mnoho komentářů. Kdo ví, na co ještě vnuk narazí a jak s domem naloží. Třeba jej přemění na úžasné bydlení jako muž, jehož počínání jsme na DámskémDeníku již popisovali.

Jak se vám nalezená místnost líbí?

Diskuze Vstoupit do diskuze
53 lidí právě čte
Zobrazit další články