Když se chystala rozkrojit celer z Lidlu, vylezl na ni had. Málem ji z toho trefil šlak

Obrovský šok zažila polská žena, která si v oblíbeném obchodním řetězci zakoupila celer. Při jeho krájení na ni totiž vykoukl had.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Mnoho lidí si při nákupu detailně neprohlíží potraviny, které vkládá do nákupních vozíků a následně odváží domů. Ovšem po zkušenosti, kterou má polská žena, to někteří včetně ní rozhodně začnou dělat. Tato dáma si totiž domů spolu s potravinami donesla i nezvaného hosta, který na ni při zpracování zeleniny vykoukl. To jí málem přivodilo srdeční příhodu.

Na lince se jí svíjel had

Když žena nakupovala ve svém oblíbeném obchodním řetězci Lidl, rozhodně nečekala, jakou hrůzu poté doma zažije. Do vozíku postupně vkládala všechny potřebné potraviny a nezapomněla ani na celer, z něhož měla v plánu připravit oběd. Po zaplacení se vydala i s plnou nákupní taškou domů, kde ji ihned začala vybalovat. Do té doby probíhalo vše jako obvykle, při krájení celeru ovšem zažila šok.

Když totiž zajela nožem do kulaté zeleniny, vylezl ven malý had a štrádoval si to po její kuchyňské lince. Žena v tu chvíli málem dostala infarkt. Jakmile se ale probrala ze svého strnutí, přikryla plaza pokličkou, kterou měla zrovna po ruce, a zavolala do poznaňské zoo, kde celou situaci i hada samotného popsala. Web Fakt zmiňuje, že tamní zaměstnanec jí oznámil, že se jedná o velmi jedovatého plaza.

Plaz byl prvně špatně identifikován

Jak se ale později ukázalo, had nebyl takový, za jakého byl původně považován. Ve skutečnosti se ženě na lince svíjela mladá a nijak nebezpečná užovka. Její fotografie zveřejnil i web ThePolandNews na svých sociálních sítích. Pod ženiným příspěvkem na internetu se strhla bouřlivá diskuze, v níž lidé neskrývali strach a šok, zároveň popisovali podobné zážitky.

Přestože žena zažila obrovský šok, rozhodně tato situace není neobvyklá. Chybovat je totiž lidské, navíc není známo, jak se had do zeleniny dostal. Rozhodně si ale dá příště pozor a veškeré nakoupené zboží bude pečlivě kontrolovat. Tato situace možná inspiruje lidi k tomu, aby v obchodech nenakupovali, jako učitelka, která tím ušetřila tisíce korun a o jejímž způsobu získávání potravin jsme vás na DámskémDeníku již informovali.

Jak byste reagovali vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
140 lidí právě čte
Zobrazit další články