Petra Janů zvedla ze židle půlku České republiky. Postěžovala si, že musela strávit 2 dny v panelákovém bytě

Petra Janů si postěžovala na horko ve svém panelákovém bytě a schytala vlnu nenávistných vzkazů. Lidé ji označují za zhýčkanou celebritu.

Petra Janů s kyticí i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Zpěvačka Petra Janů svými slovy tentokrát šlápla opravdu vedle. Patří mezi osobnosti českého rybníčku, které nejsou nijak kontroverzní. Přesto se sdílením svých zkušeností dostala do velmi prekérní situace, kdy se na ni sesypala polovina národa. Musela si tak vyslechnout nepříjemná a mnohdy hanlivá slova o své vlastní osobě. Příště si snad rozmyslí, co vypustí do éteru.

Sebevražedné horko

Petra čekala, že když si veřejně postěžuje na své těžkosti, tak se jí dostane politování okolí. To se však nestalo, a tak sklízí pouze drsnou kritiku a odsuzující komentáře. Její stížnosti na horko v pražském bytě zapůsobily na mnohé Čechy jako červený hadr na rozzuřeného býka. Své těžkosti svěřila deníku Blesk.cz. Postěžovala si na neuvěřitelná horka, která ji potrápila.

Uvedla, že má její pražský být okna na jih. Do oken pere slunce po celý den, což vysoké teploty jenom umocňuje. Ve zmíněném bytě musela strávit celé dva dny v sebevražedném horku. Po celou dobu měla strach, že spalující horko nepřežije. S láskou se zmínila o své chalupě, kde má být podle všeho příjemný chládek. To je hlavním důvodem, proč tam obvykle tráví své léto.

Rozhýčkaná celebritka

Její nářky rozlítily české občany. Na sociálních sítích se tak rozmohla bitva o komentář, který by nejlépe vyjádřil pohrdání celoživotních obyvatel panelových domů. Petra je podle nich zhýčkaná celebrita, která nemá ponětí o životě běžných lidí. Ti jsou rádi, že vůbec mají kde bydlet, natož aby si vybírali, které své sídlo v létě využijí. A to bez ohledu na věk a zdravotní stav.

Petra Janů i

Naštvané komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat. „Co mají dělat ti, kteří jsou v Praze v panelácích stále a nemají kam utéct? Zamysli se, hvězdo,“ píší jí lidé. „Bože, my taky máme okna v paneláku na jih a pálí nám sem slunce. Co máme dělat? Taky to přežijeme!“ Někteří narážejí na zhýčkanost české smetánky: „Celebrity nejsou schopný snášet normální problémy jako my ostatní. To je rozhýčkanost!“ A jiní si myslí, že nemá starosti obyčejných smrtelníků: „Tak ať spí pod mostem, chudinka. Ta má starosti. Co máme dělat my obyčejný lidi?

Jak snášíte aktuální letní teploty vy?

Zdroj: VipShow
Diskuze Vstoupit do diskuze
104 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články