34letý táta chtěl být u porodu své ženy. Nakonec je to pro něj jeden z nejhorších zážitků, který si bude pamatovat do konce života

Tento muž si moc přál být u porodu svého prvního dítěte. Žena mu to umožnila, ale on nakonec na porodním sále zažil něco hrozného, co si bude pamatovat navždy.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Porod dítěte je pro manželský pár jednou z nejkrásnějších společných událostí. Tento muž jménem Ben se na své dítě tak moc těšil, že si přál být přímo na porodním sále, aby ho viděl co nejdřív. Jeho žena Amy mu to dovolila, ale v tu chvíli ani jeden z nich netušil, co hrozného se zde stane. Ben si to určitě bude ještě dlouho pamatovat.

Nadšeně se připravovali na miminko

Když Amy a Ben začínali plánovat založení rodiny, slavili už páté výročí jejich vztahu. Oba se dítěte nemohli dočkat a začali vybavovat jejich byt novým nábytkem a potřebami pro miminko. Ben se s nadšením do všeho zapojoval a nesmírně se těšil, až si jejich vymodlené dítě pochová. Když se dozvěděli, že čekají holčičku, nemohli být šťastnější.

Snažil se jí být oporou

Ben svou manželku celé těhotenství podporoval, jak jen to šlo, a nehodlal to měnit ani při porodu. Poprosil ji, jestli by mohl být přítomen na porodním sále, a ona souhlasila. Když přišel ten den, ochotně jí nosil vodu nebo sladkosti a snažil se tam být celou dobu pro ni. Lékaři byli rádi, že má Amy ve svém muži takovou oporu.

iZdroj fotografie: Freepik

Muž se na to nemohl dívat

Jenže když přišlo na samotný porod, Ben se začal tvářit vyděšeně. Řekl lékařům, že cítí bolest své manželky a asi se na to nedokáže dívat. Když Amy začala tlačit, Ben zezelenal v obličeji a musel se opřít o stěnu. Amy poté řekla porodní asistentce: „Promiňte, ale myslím, že tohle nezvládnu!“ To byla pro jejího muže poslední kapka.

Pak se stalo něco strašného

Ben už to nevydržel a z ničeho nic omdlel. Sesunul se přímo k nohám zděšených lékařů, kteří nejprve nechápali, co se zde právě přihodilo. Amy jim ale poté vysvětlila, že Ben je prostě hodně emotivní člověk a nejspíše se až příliš vcítil do její bolesti. Naštěstí se za chvíli probral a svou první dceru, malou Amber Rose, tak mohl přivítat na tomto světě.

Co si myslíte o přítomnosti mužů při porodu?

Zdroj: Diaforetiko
Diskuze Vstoupit do diskuze
142 lidí právě čte
Zobrazit další články