Muž utratil všechny své peníze, aby se stal psem. Nyní si pořídil obří klec na spaní, ke štěstí prý nic víc nepotřebuje

Muž z Japonska si pořídil realistický kostým dlouhosrsté kolie, do kterého se každý den převléká, a chová se jako pes.

kolie pes i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Muž, jehož uživatelské jméno je Toco, si splnil svůj velký sen. Vždy si přál stát se zvířetem, konkrétně psem, a díky speciálnímu realistickému kostýmu se mu to povedlo. A nejen to. Pořídil si také obří klec, v níž pravidelně přespává, po svém domě nosí kosti, nechává se drbat na břichu a venčí se na vodítku. O svém životě v psí kůži točí videa, která zveřejňuje na platformy a sociální sítě.

Ve svých videích zobrazuje „normální psí život“

Psí kostým, který navrhla japonská společnost Zeppet, která obvykle vyrábí realistické modely pro filmy, stál v přepočtu 378 000 Kč. Je vyveden v podobě dlouhosrsté kolie, protože právě to je Tocovo nejoblíbenější plemeno. „Rozhodujícím faktorem ale bylo i to, že rozdíl ve velikosti oproti člověku není velký,“ vysvětlil Toco deníku Mirror, proč si zvolil právě tento kostým.

Video, ve kterém ukazuje každodenní rutinu psího plemene, zhlédlo již přes půl milionu diváků. Komentáře pod videem jsou převážně pozitivního charakteru a uživatelé jeho chování hodnotí jako roztomilé nebo „cool“. Chválí též Toca za to, že si plní své dětské sny, bez ohledu na to, jak neobvyklé mohou být.

Ze strachu z odsouzení tají identitu

Toco je ve své psí roli doopravdy šťastný. Není si však příliš jistý tím, jak by reagovali jeho přátelé, kdyby se o jeho nevšedním koníčku dozvěděli. Proto o jeho zálibě ví jen pár jeho nejbližších. Když tedy poskytuje rozhovory jako člověk, skrývá svou tvář. „Svým přátelům o tom říkám jen zřídka, protože se bojím, že si o mně budou myslet, že jsem divný. Moji přátelé a rodina vypadali velmi překvapeně, když zjistili, že jsem se stal zvířetem,“ řekl dříve pro deník Mirror.

Tenká hranice mezi zábavou a nemocí

Tato záliba v napodobování zvířecího chování již má své pojmenování. Tzv. dogplay neboli hraní si na psa představuje nejen oblibu psího plemene, ale v podstatě životní styl, kdy si člověk hraje na to, že se stal psem, a věrně ztvárňuje jeho chování a vlastnosti. Tyto prvky se vyskytují taktéž v erotických hrátkách, kdy jeden z partnerů představuje psa a druhý jeho pána nebo dalšího psa.

Nejen, že si v dnešní době člověk může vybrat, jakého pohlaví se cítí být, může se též rozhodnout, zda se cítí více člověkem, nebo zvířetem, a tomu podřídit celou koncepci svého života. V každém takovém rozhodnutí pak zákonitě vyvstává otázka, do jaké míry se jedná o nevinnou hru, nebo o psychickou poruchu.

Co si myslíte o lidech, kteří se převlékají za zvířata?

Diskuze Vstoupit do diskuze
73 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla