Voják se svou přítelkyní propagují přísnou výchovu. Video, na kterém balí svého syna do fólie, zaujalo sociálku

Mysleli si, že sdílí užitečnou radu pro ostatní rodiče. Místo toho byli nahlášeni úřadům a nařčeni ze zneužívání vlastního syna.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Na sociální sítě může každý člověk s přístupem k internetu nahrávat, jakýkoliv obsah chce. K nejpoužívanějším platformám patří aktuálně ta s názvem TikTok. Lidé, kteří na ní působí, se nazývají tiktokeři. Každý uživatel zde tvoří na své stránce takový obsah, který je mu nejsympatičtější. Vznikají tak profily s tematikou vaření, cvičení či třeba humorných scének.

Problémy s pohyby

Mladý pár v jednom videu ukázal, jak přistupuje k dětskému pláči. Video mělo především pobavit publikum platformy. Jeho obsah však komickému naladění neodpovídal. V mnoha uživatelích vyvolal silně negativní pocity, které se ani nesnažili skrývat. Uživatelka Savanna Glembinová se svým partnerem, který je podle zevnějšku voják, si následky vůbec neuvědomili.

Její partner obvázal trup jejího dítěte průhlednou fólií. Savanna má na sítích poměrně velký počet sledujících, což mělo za následek také velký počet shlédnutí zmíněného videa. Dvouleté dítko na nahrávce zjevně trpí a necítí se příjemně. Obvázané dítě leželo na posteli. Batole mělo očividně problémy s pohyby, nemohlo ani pokrčit kolena. Z toho všeho se dalo do zoufalého pláče.

Přezkoumání podmínek

Ani pláč však s jeho rodiči nehne. Sami dodali komentář: „Pokud je vaše dítě celý den nevrlé, tak je to jediná cesta, jak s tím trochu pohnout. Udělat z něj takového červa.“ Na sítích však existují také profily, které hodnotí tvorbu jiných profilů. Jedním z nich je kanál jménem „teta Karen“. Tato uživatelka okomentovala kontroverzní rodičovský návod následujícím způsobem.

@auntkaren0 @savannahglembin how is this entertainment? #tdwhbwwh #karen #greenscreen #greenscreenvideo ♬ original sound – Auntkaren0

„Vypadá to jako zneužívání. Nechápu, co je na tom celém vtipného. Svázat dítě a u toho jej natáčet. Kde to jako jsme?!“ Autorka videa se za něj později omluvila. To už však bylo pozdě. Sociální služba dítě páru odebrala. Aktuálně čekají na přezkoumání vhodných podmínek pro výchovu dítěte. Nikdo při zveřejnění nečekal, jaký bude mít celá situace dopad na jejich rodičovství.

Jaký máte na video názor vy?

Zdroj: auntkaren0
Diskuze Vstoupit do diskuze
128 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články