Muž, který si koupil 2 pudly, byl ošklivě podveden. Neuvěříte, co za zvířata to ve skutečnosti bylo

Huňatí toy pudlové jsou neposední a zábavní společníci, což bylo jedním z důvodů, proč si je Argentinec pořídil. Až na návštěvě veterinární kliniky zjistil, že šeredně naletěl.

Bílý pudl i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

I když se něco na první pohled jeví jako zcela zřejmé, ve skutečnosti to tak být nemusí. Na vlastní kůži se o tom přesvědčil i milovník domácích mazlíčků ze severozápadní argentinské provincie Catamarca. Zažil šok, když zjistil, že dva toy pudlové, které si nedávno koupil za velmi příznivou cenu, nejsou roztomilí pejsci. Ukázalo se totiž, že si pořídil dvě hbité steroidy napumpované šelmy z čeledi lasicovitých, které patří k druhu zdomácnělé verze tchoře.

Do fretek od narození pumpovali steroidy

Muž chtěl svoji domácnost rozšířit o dva nové členy, miniaturní toy pudly. Jenže se stal obětí podvodníků. Nebyl totiž obezřetný a nechal se zlákat až překvapivě příznivou cenou, za kterou pejsci s rodokmenem byli k mání. Zaplatil za ně totiž v přepočtu pouze zhruba 3 300 korun. Přitom na trhu se obvykle prodávají v cenách, jež jsou řádově vyšší. Jenže ani to Argentinci zřejmě nepřišlo natolik podezřelé, aby ho to od nákupu odradilo.

Pořádně se zděsil, když zjistil, že naletěl nepoctivým obchodníkům. Namísto rozkošných, činorodých, veselých a učenlivých toy pudlů si domů přinesl fretky. Argentinci jim říkají brazilské krysy. Aby se tyto kunovité šelmy co nejvíce podobaly miniaturním pudlům, od narození jim byly podávány steroidy. To způsobilo, že se těla fretek zvětšila na požadovaný rozměr a jejich srst díky další péči navíc zhoustla natolik, že připomínaly pudly.

Když vzal chlupáče na očkování, zjistil pravdu

O svém fatálním omylu se milovník domácích mazlíčků dozvěděl, když své dva nové svěřence vzal na veterinární kliniku. Součástí běžné prohlídky huňatých pejsků mělo být i obvyklé očkování. Veterinář si okamžitě všiml, že dva chlupáči, které muž vydává za psy, jsou ve skutečnosti fretky. A svůj postřeh velmi překvapenému majiteli sdělil. Vzhledem k malému vzrůstu toy pudla prý stačí málo, aby se pod vlivem injekčně podávaných steroidů fretka zvětšila do podobné velikosti.

Man Left Stunned Subsequent To Being Sold Ferret As Toy Poodle🥰Read the full article here:https://thedailyabc.com/man-left-stunned-subsequent-to-being-sold-ferret-as-toy-poodle/

Zveřejnil(a) Daily ABC dne Pátek 11. srpna 2023

Rádoby pejsky si muž koupil od vypečených prodejců na vyhlášeném obřím tržišti La Salada v Catamarce. Podle něj obchodníci nabízeli nejrůznější plemena psů. Když si kupoval své dva domnělé toy pudly, byla tam prý také žena, která se zajímala o to, zda mají i čivavy. A protože zvíře podobné čivavě obchodníci opravdu nabízeli, je otázkou, zda si domů namísto vysněného chlupatého psího kamaráda také neodnesla fretku.

Co říkáte na fatální omyl kupce?

Zdroj: TheSun
Diskuze Vstoupit do diskuze
64 lidí právě čte
Zobrazit další články