Muž na invalidním vozíku ohromuje svět. Video dokonalého tance s partnerem boří hranice internetu

Video, na kterém tancuje muž na invalidním vozíku se zdravou partnerkou, vás naprosto ohromí.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Handicapovaní lidé mají oproti těm zdravým mnohem náročnější život. Nejenže často čelí neustálému litování od okolí, ale někteří z nich se bohužel setkávají také s posměšky a šikanou. Tito lidé jsou však neuvěřitelně silní a mnoho z nich překoná vlastní hranice, aby tak mohli provozovat to, co je baví a co milují. Dokáží to dělat s takovou vášní a odhodláním, které často ostatním chybí.

Handicapovaný tanečník překvapuje svým talentem

Po celém světě je možné spatřit taneční páry, jež předvádí různé taneční styly. Mezi ty nejoblíbenější a nejběžnější pravděpodobně patří latinskoamerické a standardní tance. Diváci mohou při takovýchto vystoupeních obdivovat ladnost a také mrštnost pohybu tanečníků, kteří předvádějí dokonale propracované a nacvičené tance. Když se však člověk stane svědkem vystoupení páru, z nichž jeden je na invalidním vozíku, rozhodně se mu vryje do paměti.

Takovým tanečníkem je i Piotr Iwanicki, který se nenechal převálcovat nepřízní života. Přestože je ochrnutý a upoutaný na invalidní vozík, dokáže se svou partnerkou předvést nezapomenutelné a dokonalé vystoupení. To dokazuje také jeho soutěžní historie. Jak totiž uvádí také web InfiniteFlowDance, je tento muž jedním z nejúspěšnějších tanečníků na vozíku na světě. Stal se totiž několikanásobným mistrem světa, Evropy i Polska.

Neobvyklé taneční video vás ohromí

Piotr se snaží ukázat světu, že je možné vše, když má člověk snahu a odhodlání. Zpochybňuje předsudky a je důkazem toho, že si i lidé s postižením mohou plnit sny a dělat to, co je baví. Snaží se propojit lidi s postižením s těmi bez postižení. Na YouTube zveřejněné video, na němž tančí Piotr se svou zdravou partnerkou, dojímá internetové uživatele a je důkazem toho, že ani invalidní vozík není překážkou při tanci. Sami se o tom můžete přesvědčit.

Piotr je opravdovým důkazem toho, že nic není nemožné. Pokud totiž člověk opravdu chce něčeho dosáhnout a jde si za svým cílem, podaří se mu to. I když to mnohdy není vůbec lehké. Je třeba ale za své sny bojovat ze všech sil. A není zde překážkou ani handicap. To potvrzuje také dívka bez rukou, která svým tanečním vystoupením ohromila veřejnost a o jejímž talentu jsme se na DámskémDeníku již dříve zmiňovali.

Jak se vám video líbilo?

Diskuze Vstoupit do diskuze
146 lidí právě čte
Zobrazit další články