I když Martin manželku miluje, nedostává se mu intimností. „Zní to divně, ale ona je důvodem, proč mám milenku.“

Příliš konzervativní manželka je podle něj důvod, proč si našel milenku. S ní totiž prožívá přesně to, co potřebuje.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Často se stává, že v dlouholetém vztahu trochu opadne chtíč a vášeň mezi partnery. Je však na nich, aby svou lásku a intimitu znovu oživili. Když však jeden z partnerů nemá zájem a je zcela spokojen s tím, jak to mezi nimi je, ten druhý tak snadno sklouzne k nevěře. Jako pan Martin, který si našel milenku, což dle něj způsobila právě jeho manželka.

Manželka je konzervativní, on chce zkusit něco nového

Devětatřicetiletý Martin U. zaslal do naší redakce e-mail, aby se svěřil a alespoň trošku ulevil svědomí. Své manželce, s níž žije již deset let, je totiž nevěrný. A zmiňuje se o tom, že právě ona je tím důvodem, proč si milenku našel. Může za to jejich intimní život, který nebyl nikdy nijak extra vášnivý. Přestože jeho žena má sex ráda, nechce nijak experimentovat, a tak je to po těch letech už nuda.

„Vždy jsem byl vášnivý a chtěl zkoušet nové věci, ale Sandra ne,“ svěřuje se v e-mailu pan Martin U. Má totiž ráda jen misionářskou polohu a občas ji manžel přemluví, aby to změnila na „na koníčka“. Muž má velmi rád orální sex, který mu často dopřávala jeho bývalá partnerka, ale jeho manželce se to hnusí. „Zkusila to jednou a málem se pozvracela, takže mám utrum,“ vysvětluje čtenář. Nedostatečná intimita a nespokojenost je jedním z důvodů, proč si muži najdou milenku. O tom, jaké jsou ty další, jsme vás již na Dámském Deníku informovali.

Milenka mu dá přesně to, co potřebuje

Dále v e-mailu také zmiňuje, že by rád provozoval sex i na jiném místě, než v posteli. To však jeho žena odmítá. Několikrát se snažil o rychlovku v koupelně nebo na gauči, ale to se necítila pohodlně, a tak jej odmítla. Dokonce jsem to na ni zkusil jednou i v lese, ale s tím mě poslala úplně do háje. Ještě mě seřvala, jestli jsem normální,“ vzpomíná v e-mailu pan Martin U. Začal proto navštěvovat porno stránky, kde se alespoň díval na to, co by chtěl zažít, ale nestačilo mu to.

A tak našel ženu, která má v posteli ráda ty stejné věci jako on. „Jedenkrát týdně se potkáme, v motelu si užijeme několikahodinového sexu a jsme oba spokojeni. Svou ženu miluji, ale od milenky dostanu to, co se mi líbí a co potřebuji,píše v e-mailu pan Martin U. Jeho manželka o ničem neví, ale myslím, že to brzy praskne. Čtenář má tedy jinou ženu jen na sex, žádné city v tom nejsou. „Je to opravdu tak hrozné? Nebo mě někdo pochopí,“ zakončuje otázkou svůj e-mail pan Martin U.

Co si o jeho počínání myslíte vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
102 lidí právě čte
Zobrazit další články