Jan Musil poslal mamince dojemný vzkaz do nebe. Ani po roce od její smrti nepřestává truchlit

Moderátor, kterého diváci znají zejména z oblíbených pořadů mapujících nešťastné osudy běžných lidí, poslal své zesnulé mamince do nebe krásné přání k svátku.

Moderátor Jan Musil poslal vzkaz matce i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Usměvavý moderátor Honza Musil (56) je aktivní na sociálních sítích, kde se s fanoušky dělí o spoustu rodinných fotografií. Před rokem ho zasáhla velmi smutná životní událost. Do nebe odešla jeho milovaná maminka. Dojemnou vzpomínku jí věnoval i v den, kdy by měla svátek. „Moje maminka by dnes slavila svátek. Anna, Anička, Andulka, Aninka. To byla, je a bude moje maminka. Tak posílám za nás všechny sváteční pusu do nebe,“ napsal ke společné fotografii moderátor.

Maminka chtěla, aby se vrátil k rodině

Okamžitě se pod krásným vzkazem objevila spousta reakcí. Jedna z prvních přišla od bývalé první dámy herečky Dagmar Havlové. „Krásná a křehká maminka,“ napsala. „Už chápu po kom vám kouká z očí pokora a úsměv. Krásná maminka,“ uvedla další z moderátorových příznivkyň. „Honzíku, maminka stále nad tebou drží ochrannou ruku. Posílám jí tam nahoru kytičku a zapaluji svíčku,“ přidala se jiná z fanynek.

Oblíbený moderátor se netajil tím, že maminka i tatínek pro něj celý život byli velkou oporou. Ve složité době, kdy posbíral všechnu odvahu a přiznal se ke své homosexuální orientaci, tomu nebylo jinak. Pro Musila to nebyla snadná situace. Byl v té době totiž ženatý a měl dvě děti. „Na začátku mě mnohem víc pochopil táta než maminka. Maminka byla direktivní a říkala: ‚Okamžitě se vrať ke své rodině,‘“ řekl před časem Extra.

Po hořkém odchodu se vrátil na Barrandov

Nakonec se rozvedl, ale ke své bývalé ženě a dvěma dcerám má stále velmi blízko. „To tak prostě bylo, ale nakonec to všechno dobře dopadlo,“ dodal Musil, který pak ještě dvakrát řekl své ano. Poprvé se nechal registrovat v roce 2007 s Jakubem Pechrem, podruhé v roce 2016 s Jakubem Bialým. „Přesto jaký jsem, vím, kdo jsem a kam patřím. Jsme rodina. Máme úžasné dcerky, správná vnoučata a bezvadné partnery. Jsem šťastnej chlap, pyšnej táta a praštěnej dědeček,“ uvedl nedávno na Instagramu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Honza Musil/Jan Gareth Musil (@musilhonza)

Musilovi, který se do širšího povědomí diváků dostal koncem devadesátých let, kdy byl moderátorem Snídaně s Novou a později talk-show Áčko, se v poslední době daří v soukromí i v kariéře. Po dvou letech od hořkého odchodu se vrátil i na obrazovky televize Barrandov, kde předtím dlouho uváděl populární pořad Nebezpečné vztahy. Moderuje Novou naději, což je projekt, který pomáhá všem lidem, kteří řeší životní situaci, jakou jim připravil osud.

Co říkáte na vzkaz, který moderátor mamince poslal?

Zdroj: HonzaMusil, Extra
Diskuze Vstoupit do diskuze
50 lidí právě čte
Zobrazit další články