Monika Bagárová kojí svou dceru, přestože jsou jí už 3 roky. Ráda by přestala, ale nedokáže to

Monika Bagárová v otevřeném rozhovoru promluvila o tom, že ještě stále kojí svou tříletou dceru Ruminku. Jde podle ní o spojení s dítětem, a proto s tím nedokáže přestat.

Monika Bagárová v šatech i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Zpěvačka Monika Bagárová se znovu rozhodla sdílet s fanoušky něco ze svého soukromí. V pořadu Mámy sobě se rozpovídala o svém vztahu ke kojení. Je maminkou nyní tříleté Ruminky, kterou údajně stále každý den kojí. Považuje to za spojení matky s dítětem a také za jakýsi rituál, dalo by se říct. Snažila se s tím prý přestat, ale vždy neúspěšně.

Podcast dělají mámy pro mámy

Monika nedávno kývla na nabídku přijít do podcastu Mámy sobě, kam chodí nejrůznější maminky povídat o tom, jak prožívají mateřství. Často jde o známá jména, v pořadu už se objevila například modelka Jitka Nováčková, Tamara Klusová nebo Veronika Arichteva. Monika se na sítích netají tím, že rodina, domov a děti jsou pro ni smyslem života a že je opravdu hrdou mámou.

Rozpovídala se o kojení

Hlavním tématem asi 20 minutového rozhovoru bylo kojení, se kterým Monika prý nedokáže přestat. „Rodina už se mnou o tom nemluví, protože ví, že je to zbytečný. Je to taková věc, se kterou bojuju jako máma. Já vlastně to kojení mám ráda, je to takové emoční spojení s dítětem a neumím to úplně rozseknout, abychom přestaly,“ řekla v pořadu.

Vyhledávala rady

Už mnohokrát údajně vyhledávala nejrůznější tipy a rady na internetu, ale nikdy nic dlouhodobě nezabralo. „Bylo období, kdy jsme byly čtrnáct dní doma, byly jsme nachlazené a Ruminka chtěla kojit třeba osmkrát za den. Já byla úplně hotová, protože to bylo každou chvilku. Tak jsem se na internetu dočetla jeden tip, vyzkoušela ho a ono to zafungovalo. Jenže jak jsem byla vyčerpaná a unavená, tak jsem to večer nevydržela a dala jí napít,“ řekla Bagárová.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Promluvila i o vztazích

Rozhovor se samozřejmě dotkl i momentální vztahové situace, jelikož Monika nedávno oznámila nový vztah s karlovarským podnikatelem Leem. Ruminka ho zná už od prvního rande, takže to vypadá, že k němu má blízko. Stále se občas vídá se svým otcem, zápasníkem Makhmudem Muradovem, ale Monika je prý vždy u jejich setkání přítomna.

Jaký máte názor na kojení starších dětí?

Zdroj: Extra
Diskuze Vstoupit do diskuze
55 lidí právě čte
Zobrazit další články