Monice Babišové by leckterá žena mohla závidět. Fanoušci se rozplývají nad tím, jak ve svém věku vypadá

Monice Babišové sice fotky z dovolené fanoušci zaplavili velkou vlnou chvály, našli se zde ale i tací, kteří její vzhled nekomentovali příliš pozitivně. Prý jí závidí její mladost.

Monika Babišová v šatech i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Ačkoliv se Monika s očekáváním připravovala na roli první dámy a celé předvolební období budovala plány, její manžel Andrej Babiš nakonec volby nevyhrál. Od politiky si proto rozhodla odpočinout a soustředit se na jiné věci v životě, které ji naplňovaly. Nedávno se vydala na dovolenou se svými dětmi. Stále ale do budoucna plánuje velké věci a snaží se o plnou podporu manžela.

Monika rozhodně nesedí doma

Se svou dcerou vyrazila na sluncem naplněné Bali, před nějakou dobou se také nechala unést Francií a tamní módou. Tam vzala s sebou i své milované děti. Odtud se poté na svém instagramu a dalších sociálních sítích pochlubila krásnými snímky nejen dechberoucí krajiny. Také se na nich častokrát sama usmívala, takže to vypadá, že je nyní opravdu spokojená.

Vypadala uvolněně, odpočatě a jakoby po všem stresu z prezidentských voleb najednou o pár let omládla. A právě to jí zřejmě někteří lidé závidí. Na svůj věk vypadá v plavkách, které má na snímcích na sobě, opravdu skvěle. Je navíc vidět, že o sebe dbá: vždy má upravené vlasy, vkusný make-up a ráda nosí drahé šperky. Příští rok oslaví padesátiny, což by málokdo tipoval.

Mladší ženy mají jistě co závidět

Přestože reakce na fotografie byly z velké části pozitivní a podporující, našly se zde i takové, z nichž šla jasně poznat závist a rozčarování. Podle komentářů pod jejími příspěvky se několik žen nedokázalo přenést přes to, že si užívá v zahraničí, a tak Monice psaly nelichotivé či vulgární narážky. Někteří se neváhali pustit ani do urážek jejího vzhledu. Sama se již v minulosti vyjádřila, že takové komentáře si osobně nebere a nic si z nich nedělá.

Chystá se oslava výročí

Ve Francii její syn Frederik také údajně oslavil své 20. narozeniny. Rodinu čeká další oslava hned na konci června, jelikož budou mít manželé výročí svatby. Jak sama uvedla v jednom z rozhovorů, i po tolika letech je jejich manželství stále plné lásky a porozumění, Monika často popisuje také výtečný vztah se všemi dětmi. Za tak laskavou rodinu, která drží pospolu v dobrém i zlém, je opravdu vděčná.

Fanoušci se Moniky zastávají

Také Andrej Babiš vzhled i povahu své ženy neustále chválí. Pár na veřejnosti, ale podle tvrzení i v soukromí, působí velmi láskyplně a sehraně. I zmíněný syn Frederik rád tráví se svými rodiči tolik času, kolik jen může. Sami fanoušci se Moniky v komentářích zastávali a uváděli, že fotografie z dovolenkového letoviska nemají být provokativní, ale jsou o čase, který Monika tráví se svými dětmi.

Kterou známou celebritu sledujete nejčastěji?

Zdroj: Život
Diskuze Vstoupit do diskuze
59 lidí právě čte
Zobrazit další články